AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Regulamin konkursów

Regulamin konkursów organizowanych na blogu AxunArts

1. Organizatorem Konkursu jest właściciel blogu AxunArts, zwany dalej Organizatorem.
2. Konkurs organizowany jest w terminie określonym w treści ogłoszenia o Konkursie, na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie.
3. Uczestnikami Konkursu mogą być wyłącznie osoby fizyczne, zwane dalej Uczestnikami.
4. Konkurs ogłaszany jest na stronie internetowej http://www.axunarts.wordpress.com, http://www.axunarts.pl lub na http://www.facebook.com/axunarts.
5. By wziąć udział w Konkursie, należy w określonym w warunkach Konkursu terminie przesłać na podany adres mailowy odpowiedź na pytanie konkursowe wraz z pełnym imieniem i nazwiskiem oraz danymi adresowymi do wysyłki nagrody w przypadku jej wygrania, chyba że warunki konkursu mówią inaczej.
6. Zgłoszenia konkursowe niespełniające warunków Regulaminu nie będą brały udziału w Konkursie.
7. Spośród zgodnych z Regulaminem zgłoszeń konkursowych, nadesłanych przez Uczestników, Organizator wybiera w drodze losowania i nagradza określoną w warunkach Konkursu liczbę Uczestników. Od losowani odstępuje się w przypadku: a) gdy spośród nadesłanych zgłoszeń jedno spełnia konkursowe wymagania, c) jeśli warunki konkursu nie przewidują losowania.
8. Nagrody określone są w treści ogłoszenia o Konkursie.
9. Imiona i nazwiska laureatów Konkursu zostaną ogłoszone przez Organizatora na stronie http://www.axunarts.pl w terminie określonym w treści ogłoszenia o Konkursie.
10. Laureaci Konkursu nie są informowani o wygranej drogą mailową. Ogłoszenie wyników następuje wyłącznie na stronie Organizatora (patrz punkt 9. Regulaminu).
11. Uczestnicy wyrażają zgodę na publikację ich danych osobowych w związku z ogłoszeniem wyników Konkursu.
12. Nagrody w Konkursie nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny ani inne nagrody rzeczowe.
13. Nagrody w Konkursie nie podlegają przekazaniu ani odstąpieniu na rzecz innych osób.
14. Nagrody wysyłane są do laureatów przesyłką pocztową (list lub paczka polecona) i pełny koszt przesyłki ponosi Organizator.
15. Nagroda nieodebrane przez laureata Konkursu traktowane jest jako zrzeczenie się nagrody.
16. W wyniku sytuacji opisanej w punkcie 15. Regulaminu, nagroda przechodzi na innego Uczestnika Konkursu. Drugi laureat wyłaniany jest ponownie według procedur zaprezentowanych w punkcie 7. Regulaminu.
17. Dokonując zgłoszenia konkursowego, Uczestnik potwierdza, że spełnia całokształt warunków udziału w Konkursie oraz akceptuje wszystkie zasady Konkursu, określone w Regulaminie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

Instagram

Mamy wsparcie od rodziców, którzy odwiedzili nas, strajkujących, i życzyli wytrwałości oraz spokojnych świąt. #strajknauczycieli #strajk #szkola #nauczyciel #cookies #food #foodphotography #cupcakes #mateuszkolodziej
#WielkaSrodaDlaNauczycieli #strajknauczycieli #strajk #edukacja #szkola #Tarnow #SP5
Ósmoklasiści, przed Wami trzy dni egzaminów. Trzymam za Was kciuki, powodzenia!🤞 #egzamin #egzaminosmoklasisty #egzaminosmoklasisty2019 #szkola #edukacja #mateuszkolodziej
Wczoraj miałem okazję zasiadać w jury piątej edycji Tarnowskiego Przeglądu Muzycznego. Konkurs wygrała grupa Why not? z Pilzna, która w nagrodę wystąpi na głównym koncercie tegorocznych Juwenaliów Tarnowskich. Więcej na ten temat tutaj: https://wp.me/ph4gw-fcC. Moja aktywność poza pracą zawodową nie przenika się z działaniami w szkole, ale w tym wyjątkowym dla polskiej edukacji czasie nie mogłem nie pojawić się na przeglądzie z symbolem strajku i akcji Protest z Wykrzyknikiem. Świetne było to, że ludzie - znajomi i tacy, których widziałem pierwszy raz w życiu - zauważali wykrzyknik, pytali, czasami uwagi szybko przeradzały się w żart, dla innych był to pretekst do wymienienia kilku poważniejszych zdań. Czyli wszystko tak, jak trzeba. Oczywiście serdecznie dziękuję organizatorom przeglądu (przede wszystkim Ewie Judasz, która kolejny raz zaprosiła mnie to współpracy i zasiadania w jury), ludziom z @pwsztar.now, czyli uczelni, którą miałem okazję ukończyć, a czas spędzony w jej murach wspominam zawsze z rozrzewnieniem, kolegom z jury za merytoryczne rozmowy na temat tego, co mieliśmy okazję usłyszeć oraz - przede wszystkim - zespołom, które wzięły udział w wydarzeniu, stanęły w szranki i dały z siebie tego dnia wszystko, co najlepsze. ✌️ Foto: Lidia Jaźwińska / Niezależny Serwis Informacyjny KADR
Nie wiem, czy @geovita.dzwirzyno wspiera #strajknauczycieli, ale ja czas spędzony w tym ośrodku mam do dzisiaj w pamięci. I z kubeczka także pije się wyśmienicie. Piąty dzień #gramnaczarno. #strajk #protest #szkola #edukacja #nauczyciel
Nie wyobrażam sobie w sytuacji, w której rezygnuję teraz ze strajku, kiedy na lekcji - np. omawiając "Chłopców z Placu Broni" - mówię o Nemeczku, który bronił swoich wartości, a przy okazji analizowania literatury wojennej poruszam temat honoru i wydawania wrogowi swoich bliźnich. Na jakiego człowieka bym wyszedł? Jaki obraz mieliby moi uczniowie: człowieka, który tylko gada, ale w momencie kryzysowym wycofuje się i gra tylko dla siebie? #strajknauczycieli #szkoła #edukacja #nauczyciel #protestzwykrzyknikiem #gramnaczarno
%d blogerów lubi to: