AxunArts

o muzyce od 2005 roku

[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj płytę „Get That Crispy” grupy Wojtek Justyna TreeOh!

Konkurs w opcji „raz, dwa, trzy”.

Okładka płyty „Get That Crispy” (foto: materiały prasowe)

W minioną sobotę, 22 września, swoją premierę miała druga płyta grupy Wojtek Justyna TreeOh!. Zespół, którego liderem jest polski gitarzysta, na co dzień tworzy utwory z pogranicza funku i jazzu. W takim klimacie utrzymany jest również nowy album, którego – jako patron medialny – jeden egzemplarz chętnie oddam w tzw. dobre ręce.

Aby wejść do zabawy i mieć szansę na wygranie płyty „Get That Crispy”, należy w maksimum pięciu zdaniach napisać, która tegoroczna płyta zrobiła na Tobie największe wrażenie i dlaczego.

Konkurs trwa od 29 września 2018 roku do 5 października 2018 roku (do godziny 23:59). Zgłoszenia proszę kierować na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „Konkurs: Wojtek Justyna TreeOh!”. Maile powinny zawierać krótki tekst będący rozwinięciem zadania konkursowego (proszę nie dołączać plików tekstowych; odpowiedzi umieszczajcie w treści wiadomości) oraz imię, nazwisko i adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej zostanie wysłana nagroda.

Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Egzemplarz płyty „Get That Crispy” otrzyma osoba, której odpowiedź okaże się najciekawsza. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu. W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

ROZWIĄZANIE (08.10.2018 r.): Z nadesłanych zgłoszeń nagrodzić postanowiłem to autorstwa Moniki Ł. ze Stalowej Woli. Spośród tegorocznych płyt Monice najbardziej podoba się „Liberation” Christiny Aguilery. Oto uzasadnienie wyboru (pisownia oryginalna): Jak dotychczas najbardziej urzekła mnie płyta Christiny Aguilery pt. „Liberation”. Gwiazda udowadnia nią, że wciąż jest znaczącą postacią na popowej scenie. Siłą płyty są ballady i głos wokalistki brzmiący bardzo potężnie, chociaż piosenki utrzymane w nowoczesnym stylu też są zjadliwe.

*** *** *** ***

Bądź na bieżąco z publikacjami na blogu AxunArts. Zapisz się już dzisiaj do newslettera.
Polub blog na Facebooku oraz obserwuj autora na Twitterze.

Reklamy

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w dwóch szkołach (licealnej i podstawowej) uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Informacja

This entry was posted on 2018-09-29 by in Konkurs and tagged , , , , , .
%d blogerów lubi to: