AxunArts

o muzyce od 2005 roku

[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj pakiet płyt z niespodzianką

Do zgarnięcia albumy zespołów Wawrzyńca Dąbrowskiego.

Tym razem mam do rozdania pakiet dwóch płyt nagranych przez zespoły, których liderem jest Wawrzyniec Jan Dąbrowski. Chodzi konkretnie o „Lazy On Purpose” grupy Letters From Silence oraz „Tales From The Whale’s Belly” projektu Henry David’s Gun. Oba krążki ukazały się pod patronatem blogu AxunArts. W trakcie porządków robionych w swojej płytotece zorientowałem się, że posiadam jeszcze po jednym „nadprogramowym” egzemplarzu każdego z wymienionych albumów.

Krążki nagrane przez składy Wawrzyńca Dąbrowskiego to jedno. Do pakietu dorzucam jeszcze trzecią płytę: nagraną również przez polskiego wykonawcę oraz utrzymaną w muzycznym klimacie podobnym do twórczości Letters From Silence oraz Henry David’s Gun. Personalia wykonawcy i tytuł albumu niech pozostaną tajemnicą i będą niespodzianką dla osoby, która wygra.

Aby wejść do zabawy i dać sobie szansę na wygranie pakietu trzech płyt, należy napisać za co kochacie góry. Zadanie ma oczywiście związek z zaplanowaną na sierpień serią koncertów, jaką Wawrzyniec Dąbrowski vel Henry No Hurry zagra w schroniskach górskich.

Konkurs trwa od 9 sierpnia 2018 roku do 18 sierpnia 2018 roku (do godziny 23:59). Zgłoszenia proszę kierować na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „Konkurs: Wawrzyniec Dąbrowski”. Maile powinny zawierać rozwinięcie zadania konkursowego (maksymalnie pięć zdań; proszę nie dołączać plików tekstowych; odpowiedzi umieszczajcie w treści wiadomości) oraz imię, nazwisko i adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej zostanie wysłana nagroda.

Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Pakiet trzech płyt (Letters From Silence „Lazy On Purpose”, Henry David’s Gun „Tales From The Whale’s Belly”, płyta niespodzianka) otrzyma osoba, której odpowiedź okaże się najciekawsza. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu. W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia!

Przypominam, że w dniach 11-18 sierpnia Wawrzyniec Dąbrowski, jako Henry No Hurry, zagra serię koncertów w schroniskach górskich. Więcej o tym przedsięwzięciu pisałem tutaj. (MAK)

Rozwiązanie (20.08.2018 r.): Spośród nadesłanych odpowiedzi, nagrodzić postanowiłem tę autorstwa Renaty A. z Krosna: „Góry kocham za wolność. Czuję ją przede wszystkim w momencie wejścia na szczyt – nieważne mały czy duży. Pamiętam uczucie pierwszego razu kiedy spojrzałam w dół: bałam się, ale po wyprostowaniu nóg i opanowaniu strachu zdałam sobie sprawę, że jest to preludium do uczucia spokoju jakie opanowują człowieka chwilę później. Góry potrafią dać człowiekowi porządną szkołę życia. Kiedy zdasz ten egzamin – jesteś ze wszech miar wolnym człowiekiem” (pisownia oryginalna).

*** *** *** ***

Bądź na bieżąco z publikacjami na blogu AxunArts. Zapisz się już dzisiaj do newslettera.
Polub blog na Facebooku oraz obserwuj autora na Twitterze.

Reklamy

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w dwóch szkołach (licealnej i podstawowej) uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Information

This entry was posted on 2018-08-09 by in Konkurs and tagged , , , , , , .

Instagram

"Accumulated Thoughts", czyli muzyczna wizja Franciszka Pospieszalskiego na trzy instrumenty. Recenzja ➡️ htpps://wp.me/ph4gw-fds. @franciszekpospieszalski #muzyka #music #jazz #recenzja #review #axunarts #polishjazz #polishmusic
Jeśli ktoś pyta mnie, co jest najlepsze na stres, odpowiadam: muzyka. Co konkretnie? To już zależy od indywidualnych upodobań, ale są też tytuły uniwersalne, które powinny spasować każdemu. Chociażby muzyka z pierwszego filmu o Jamesie Bondzie, "Dr. No". Winyl był ostatnio w @biedronka_sklep, więc kupiłem razem z bułkami i sokiem. Cztery lata temu na #axunarts pisałem nieco więcej o utworze "Kingston Calypso", jaki znajduje się na tym albumie ➡️ https://wp.me/ph4gw-_cN8. #muzyka #music #reggae #ska #jamesbond #ost #drno #soundtrack #muzykafilmowa #film #movie #terazslucham #nowlistening #byronlee #byronleeandthedragonaires #seanconnery #ursulaandress
Pięć lat temu zmarł Tadeusz Różewicz - poeta, który zasługiwał na Nobla, ale Nobel nie zasłużył na niego. Dwa lata temu napisałem tekst związany z postacią Różewicza, gdzie jeden akapit jest dalej bardzo aktualny. ➡️ https://wp.me/ph4gw-e1k #poezja #TadeuszRozewicz #Rozewicz #muzyka #nauczyciel #szkola #axunarts #mateuszkolodziej fot. fragment okładki książki "To i owo"
Strasznie irytuje mnie brak kultury słowa we współczesnym dziennikarstwie oraz wszechobecne chamstwo w wypowiedziach polityków. O tym krótki wpis. Zapraszam na ➡️ fb.com/M.Kolodziej.belfer lub ➡️ mkolodziej.wordpress.com. #media #dziennikarstwo #polityka #kultura #kulturaslowa #nauczyciel #edukacja #szkola #blog #mateuszkolodziej
#łączynaspamięć
Mamy wsparcie od rodziców, którzy odwiedzili nas, strajkujących, i życzyli wytrwałości oraz spokojnych świąt. #strajknauczycieli #strajk #szkola #nauczyciel #cookies #food #foodphotography #cupcakes #mateuszkolodziej
%d blogerów lubi to: