AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Skowronkowy Jarzmin po raz czwarty! Znamy szczegóły tego wyjątkowego festiwalu

Muzyka, warsztaty twórcze i rozwój duchowy pod Babią Górą.

(foto: materiały prasowe)

Festiwal Kultur Niezależnych Skowronkowy Jarzmin to trzy dni psychodelicznej, hipnotyczno-transowej muzyki i warsztatów. Powstał on celem promowania postaw twórczych w różnorodnych formach, tolerancji, wzajemnego zrozumienia oraz zacieśniania więzi człowieka z naturą. Impreza odbywa się na terenie nieczynnego w lecie stoku narciarskiego pod Babią Górą, która jest najwyższym szczytem Beskidu Zachodniego. Czwarta edycji festiwalu odbędzie się w dniach 22-24 czerwca.

Co oferuje Skowronkowy Jarzmin? Sporo, przede wszystkim dla ducha.

Czterdziestoośmiogodzinne jam session? Zapewnione. Warsztaty śpiewu bez śpiewania? Będą. Medytacja? Również została ujęta w programie. Interesujesz się rękodziełem, a może wolisz tematy związane z psychologią i samorozwojem? To wszystko także znajdzie się wśród niemuzycznych atrakcji festiwalu. Jednak impreza pod Babia Górą to przede wszystkim różnorodne dźwięki. Tegoroczna edycja obfitować będzie w brzmienia przesterowanych gitar (zespół Łotry), taneczną muzykę o etnicznym rodowodzie (projekt WaDaDa), mariaż słowiańskich melodii i post-rockowego grania (duet Kirszenbaum) oraz transowe frazy (formacja Obiekty).

Karnety na festiwal (w przedziale cenowym 30-50 złotych) już dzisiaj można nabyć kontaktując się z organizatorami drogą mailową (bilety@skowronkowyjarzmin.pl). Osoby lubiące podejmować decyzję w ostatniej chwili będą mogły zakupić bilety również bezpośrednio przy wejściu na teren imprezy. W tej sytuacji cena wejściówki wzrośnie jednak do 60 złotych. Organizatorzy informują jednocześnie, że dzieci do lat czternastu, pozostające pod opieką dorosłych, mają darmowy wstęp na festiwal. Ostatniego dnia, 24 czerwca, wstęp będzie bezpłatny dla wszystkich.

Podobnie jak w latach ubiegłych blog AxunArts jest patronem medialnym Festiwalu Skowronkowy Jarzmin. (MAK/materiały prasowe)

*** *** *** ***

Bądź na bieżąco z publikacjami na blogu AxunArts. Zapisz się już dzisiaj do newslettera.
Polub blog na Facebooku oraz obserwuj autora na Twitterze.

Reklamy

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w dwóch szkołach (licealnej i podstawowej) uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Informacja

This entry was posted on 2018-04-30 by in Koncert, News and tagged , , , , , , , .
%d blogerów lubi to: