AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Warszawski koncert Ramony Rey w rocznicę wydania płyty. Wygraj bilet na to wydarzenie [KONKURS ROZWIĄZANY]

Artystka wystąpi w stolicy 11 maja.

Ramona Rey wystąpi w Warszawie 11 maja (foto: materiały prasowe)

W maju minie dokładnie rok od premiery płyty „4”, jaką Ramona Rey powróciła na scenę muzyczną po sześciu latach. Z tej okazji artystka wystąpi 11 maja w Podziemiach warszawskiego Teatru Wielkiego. Jak podkreśla sama Ramona Rey, w dacie koncertu nie chodzi wyłącznie o celebrowanie. – Jest to okazja, by zaprosić was do siebie i dopowiedzieć wszystko, czego nie udało mi się powiedzieć przez ten rok – podkreśla główna bohaterka wydarzenia.

Przypominam, że czwarta płyta w dorobku Ramony Rey ukazała się w połowie maja ubiegłego roku i podobnie jak wcześniejsze krążki była wynikiem współpracy z Igorem Czerniawskim – ikoną polskiej muzyki elektronicznej. Wśród określeń opisujących materiał pojawiały się m.in. wielobarwny i wielorytmiczny, łączący elektroniczne i analogowe brzmienia korelujące z barwami etno.

Koncert rozpocznie się o godzinie 21. Bilety dostępne są już w przedsprzedaży.

Ramona Rey
11 maja 2018 r.
Podziemia Teatru Wielkiego (Plac Teatralny 1, Warszawa)
Start: godz. 21:00
Bilety: 30 złotych (przedsprzedaż na biletomat.pl), 35 złotych (w dniu koncertu)

[KONKURS] Dla wszystkich czytelników blogu AxunArts i fanów talentu Ramony Rey przygotowałem konkurs, w którym wygrać można jednoosobową wejściówkę na wspomniany warszawski koncert artystki. Aby wejść do zabawy i mieć szansę na zgarnięcie biletu, trzeba napisać – łącznie z uzasadnieniem dlaczego – która piosenka Ramony Rey jest według was najlepsza.

Konkurs trwa od 27 kwietnia 2018 roku do 7 maja 2018 roku (do godziny 23:59). Zgłoszenia proszę kierować na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „Konkurs: Ramona Rey”. Maile powinny zawierać odpowiedź na pytanie oraz imię i nazwisko uczestnika konkursu.

Konkurs rozwiązany zostanie w przeciągu dwudziestu czterech godzin od jego zakończenia. Bilet na koncert Ramony Rey w Podziemiach Teatru Wielkiego w Warszawie (11.05.2018 r.) otrzyma osoba, której uzasadnienie uznane zostanie za najciekawsze. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu. W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK/materiały prasowe)

ROZWIĄZANIE (8.05.2018 r.): Nagrodę w postaci biletu na koncert Ramony Rey otrzymuje Filip P., dla którego najlepszym utworem z repertuaru wokalistki jest „Wyo-s-t-rz”. Filip swój wybór uzasadnił w następujący sposób (pisownia oryginalna):

Stara twórczość: Wyo-s-t-rz chociażby, za udowadnianie, że inna estetyka też jest atrakcyjna i za bycie jakimś zaskakującym pomostem między Sweet Noise a… współczesną Nosowską? (tak, uważam, że bez RR nie byłoby Japas!).

Gratulacje!

*** *** *** ***

Bądź na bieżąco z publikacjami na blogu AxunArts. Zapisz się już dzisiaj do newslettera.
Polub blog na Facebooku oraz obserwuj autora na Twitterze.

Reklamy

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w dwóch szkołach (licealnej i podstawowej) uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: