AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Wideo: Henry David’s Gun „Loneliness In Nevada”

Grupa prezentuje nowy teledysk.

Utwór „Loneliness In Nevada” to kolejna zapowiedź nowego albumu projektu Henry David’s Gun. Płyta nosić będzie tytuł „Tales From The Whale’s Belly” i ukaże się już 21 lutego nakładem Borówka Music. Znajdzie się na niej dziesięć tytułowych utworów – opowieści podanych w stylistyce indie-folk oraz singer-songwriter.

Klip do kawałka „Loneliness In Nevada” został zarejestrowany pod koniec listopada ubiegłego roku w uroczym miejscu, którego nazwa w pełni oddaje jego charakter – Niebowo. Za jego realizację odpowiada ekipa Soundriver. Efekt końcowy do sprawdzenia poniżej.

Przypominam, że cały czas można wesprzeć zespół i tym samym zapewnić sobie wspomniany album w formie fizycznej oraz inne gratisy. Wszystko w ramach akcji na platformy croundfundingowej Wspieram Kulturę. (MAK)

Reklamy

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w dwóch szkołach (licealnej i podstawowej) uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: