AxunArts

o muzyce od 2005 roku

[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj płytę „Lazy On Purpose” zespołu Letters From Silence

Oddam dwa egzemplarze tegorocznego albumu grupy Letters From Silence.

Okładka płyty „Lazy On Purpose” (foto: materiały prasowe)

Grupa Letters From Silence sześć długich lat kazała czekać na premierę kolejnej płyty. Ta wydana została w tym roku i ukazała się m.in. pod patronatem blogu AxunArts. „Lazy On Purpose” to materiał pełen refleksji o rezygnacji z wszechogarniającego pędu, rozpoczynaniu na nowo, rozliczaniu trudnych sytuacji i duszących relacji. To opowieść o nabieraniu nowej siły, tak ważnym spojrzeniu z boku na to, co nas spotyka. To w końcu jedna z ciekawszych polskich pozycji fonograficznych wydanych w 2017 roku, o czym przekonywałem w recenzji. Teraz egzemplarz „Lazy On Purpose” może trafić do kogoś z Was.

Aby wejść do zabawy i mieć szansę na wygranie płyty „Lazy On Purpose”, należy podać autorów i tytuły przynajmniej trzech albumów muzycznych, na okładkach których znajduje się pies (uwaga! odpowiedzi zawierające tytuł nowej płyty zespołu Letters From Silence nie będą brały udziału w konkursie).

Konkurs trwa od 19 listopada 2017 roku do 30 listopada 2017 roku (do godziny 23:59). Zgłoszenia proszę kierować na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „Konkurs: Lazy On Purpose”. Maile powinny zawierać: tytuły trzech płyt z psem na okładce, ich autorów oraz imię, nazwisko i adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej zostanie wysłana nagroda.

Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Po jednym egzemplarzu płyty „Lazy On Purpose” otrzymają dwie osoby, które prawidłowo wykonają zadanie konkursowe, a ich nazwiska zostaną wybrane w losowaniu. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu. W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

Rozwiązanie (1.12.2017 r.): W drodze losowania płyty otrzymują Mirosław H. z Trzebini (podał tytuły następujących płyt: Bill Conti „Five Days From Home”, Hound Dog Blues Band „Just Live”, Rick Springfield ‎”Working Class Dog”) i Grzegorz B. z Poznania (Scorpions „Animal Magnetism”, Eric Clapton „There’s One In Every Crowd”, Phil Everly „Star Spangled Springer”). Gratulacje.

*** *** *** ***

Bądź na bieżąco z publikacjami na blogu AxunArts. Zapisz się już dzisiaj do newslettera.
Polub blog na Facebooku oraz obserwuj autora na Twitterze.

Reklamy

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w dwóch szkołach (licealnej i podstawowej) uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Information

This entry was posted on 2017-11-19 by in Konkurs and tagged , , , , , .
%d blogerów lubi to: