AxunArts

o muzyce od 2005 roku

[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj płytę „Postapo” zespołu Morte Plays

Najnowsza płyta Morte Plays może być twoja!

Okładka płyty „Postapo” (foto: materiały prasowe)

Morte Plays to jazzowy kwartet Marcina Łukasiewicza, który wykonuje autorskie kompozycje lidera. Członkowie zespołu związani są z Instytutem Muzyki Uniwersytetu Zielonogórskiego jako studenci oraz absolwenci kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. „Postapo” to drugi album w dorobku tej formacji.

Aby wejść do zabawy i mieć szansę na wygranie płyty „Postapo”, należy odpowiedzieć na proste pytanie: Jaki tytuł nosi debiutancki album zespołu Morte Plays?

Konkurs trwa od 17 października 2017 roku do 27 października 2017 roku (do godziny 23:59). Zgłoszenia proszę kierować na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „Konkurs: Morte Plays”. Maile powinny zawierać: odpowiedź na pytanie konkursowe oraz imię, nazwisko i adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej zostanie wysłana nagroda.

Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Płytę „Postapo” otrzyma osoba, która poprawnie odpowie na pytanie konkursowe, a jej nazwisko zostanie wybrane w losowaniu. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu. W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

Rozwiązanie (28.10.2017 r.): Debiutancki album zespołu Morte Plays nosi tytuł „Anomalia”. Prawidłową odpowiedź nadesłał i szczęście w losowaniu miał Mariusz R. z Koszalina. Gratuluję!

*** *** *** ***

Bądź na bieżąco z publikacjami na blogu AxunArts. Zapisz się już dzisiaj do newslettera.
Polub blog na Facebooku oraz obserwuj autora na Twitterze.

Reklamy

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w dwóch szkołach (licealnej i podstawowej) uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Information

This entry was posted on 2017-10-17 by in Konkurs and tagged , , , , .
%d blogerów lubi to: