AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Wideo: Dwa Pokoje „Okamgnienie”

Dwa Pokoje prezentują live wideo do piosenki „Okamgnienie”.

Kiedy w drugiej połowie ubiegłego roku debiutowali epką zatytułowaną „To już”, niewielu słuchaczy przeczuwało, że będzie to materiał godny najlepszych tego typu płyt tamtych dwunastu miesięcy. A jednak chwyciło! Dzisiaj, kiedy Dwa Pokoje prezentują nową piosenkę, nikt nie ma wątpliwości, że warto poświęcić jej kilka minut i wcisnąć play.

Premierowe nagranie Agaty i Wojtka nosi tytuł „Okamgnienie” i zostało zarejestrowane podczas późnonocnej sesji na najwyższym z pięter Reduty Banku Polskiego. Do piosenki powstał od razu teledysk, którego twórcami są Bolesław Kielak i Michał Opala. W sesji, oprócz Dwóch Pokoi, udział wzięli: harfistka Zuzanna Federowicz i kontrabasista Radosław Łukaszewicz. Efekt końcowy sprawdzić można poniżej.

Zanim obejrzycie wideo, zaznaczcie w kalendarzach datę 22 października. Tego dnia zespół Dwa Pokoje wystąpi w warszawskim Klubie CH25 (ul. Chłodna 25). Początek koncertu o godzinie 19:30. Więcej szczegółów o wydarzeniu na Facebooku. (MAK/materiały prasowe)

Reklamy

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w jednym z liceów uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: