AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Nowi wykonawcy w line-upie Wolin Hip-Hop Campu

Wcześniej Włodi, teraz przedstawiciele młodszego pokolenia.

Mylił się ten, kto uważał, że line-up festiwalu Wolin Hip-Hop Camp jest już zamknięty. Po ostatnim ogłoszeniu o występie Włodiego, organizatorzy poinformowali, że do grona wykonawców, jacy w przyszłym tygodniu pojawią się na imprezie, dołączyli także Wac Toja i ReTo. Fakt ten z pewnością ucieszy miłośników tzw. nowej fali w krajowym rapie. Wcześniej swój udział w festiwalu potwierdzili m.in. Tede, Kuba Knap, Wysoki Lot, WSRH i niemiecka ekipa Snowgoons.

Przypominam, że Wolin Hip-Hop Camp odbędzie się w Sułominie (k/Wolina) w dniach 27-29 lipca. Oprócz koncertów na festiwalową publiczność czekać będą także liczne atrakcje, jak m.in. jamy graffiti, strefy aktywności sportowej oraz bitwa freestyle’owa. Więcej o samej imprezie pisałem tutaj.

Bilety na to wydarzenie w cenie 40/80 złotych nabywać można cały czas w internecie. Wszyscy, którzy w wejściówki zaopatrzą się w przedsprzedaży za pośrednictwem serwisów Bilety.fm lub Ticketos, wezmą udział w losowaniu nagrody – designerskiego stolika w kształcie kasety magnetofonowej ufundowanego przez firmę Tomcraft. (MAK)

Reklamy

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w jednym z liceów uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Informacja

This entry was posted on 2017-07-22 by in Koncert, News and tagged , , , , , , , .
%d blogerów lubi to: