AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Tede, Pro8bl3m i Kuba Knap gwiazdami Wolin Hip-Hop Campu!

Już pod koniec lipca w Sułominie (niedaleko Wolina) odbędzie się festiwal Wolin Hip-Hop Camp.

Tede będzie jedną z gwiazd festiwalu Wolin Hip-Hop Camp (foto: kadr z teledysku)

Najlepsi hip-hopowi artyści w Polsce, bitwa freestyle’owa, jamy graffiti, strefy sportowe, dobrze zaopatrzony bar oraz świetna festiwalowa atmosfera – te atrakcje czekać będą w dniach 27-29 lipca na fanów krajowego rapu w Sułominie obok Wolina. Wszystko to w ramach pierwszej edycji festiwalu Wolin Hip-Hop Camp, która rozpocznie się w czwartek, 27 lipca, od typowej warmupowej imprezy.

WYGRAJ 2-OSOBOWE ZAPROSZENIE NA WOLIN HIP-HOP CAMP

Koncertowa część festiwalu odbędzie się w dniach 28-29 lipca. W piątek na scenie pojawią się m.in. Tede, Pro8l3m, Tony Jazzu, Wysoki Lot i Bogu Bogdan, który w przeszłości wybrany został przez portal Popkiller do zestawienia tzw. Młodych Wilków. Ostatniego dnia publiczność zobaczy i usłyszy na żywo takich wykonawców, jak chociażby Słoń i Shellerini (jako projekt WSRH), Kuba Knap i Arab. Imprezę zwieńczy freestyle’owa Bitwa o Wolin, którą poprowadzi redaktor naczelny Popkillera, Mateusz Natali.

Oprócz koncertów na wszystkich festiwalowiczów czekać będą niemuzyczne wydarzenia towarzyszące. Fanów sztuki ulicy przyciągnąć powinny jamy graffiti. Dla miłośników sportu organizatorzy wspólnie z firmą Decathlon przygotują dwie strefy – wodną i lądową. O wyżywienie i dostawę odpowiedniej ilości płynów zadba natomiast firma Flavour Factor.

Bilety na trzydniowy festiwal w cenie 40 złotych (za dzień) lub 80 złotych (na całą imprezę) nabywać można online. W cenie biletu organizatorzy zapewniają miejsce na polu namiotowym. Po więcej informacji (w tym pełen line up) odsyłam tutaj. (MAK/materiały prasowe)

Reklamy

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w jednym z liceów uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Informacja

This entry was posted on 2017-07-18 by in Koncert and tagged , , , , , , , , , , , , .
%d blogerów lubi to: