AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Posłuchaj: NoMBe „Wait” (Restrict Flavour Remix)

Wrocławianin remiksuje przebój „Wait”.

Okładka NoMBe „Wait” (Restrict Flavour Remix) (foto: materiały prasowe)

Gdyby zsumować wyświetlenia utworu „Wait” w serwisie YouTube – czy to z oficjalnych kanałów, czy też udostępnianego przez prywatnych użytkowników – okazałoby się, że ich liczba oscyluje w okolicy miliona. Nie jest zatem przesadą stwierdzenie, że „Wait” autorstwa kalifornijskiego wokalisty NoMBe to międzynarodowy hit. Hit, który teraz doczekał się świetnego remiksu, za który odpowiada polski producent.

Autorem przeróbki jest pochodzący z Wrocławia Restrict Flavour. Sam remiks, który powstał już kilka miesięcy temu, pierwotnie miał trafić na materiał „Wait EP”. Płyta za zadanie miała promocję nowego albumu NoMBe. Stało się jednak inaczej i remiks Polaka udostępniony został w internecie. Utworu posłuchać można chociażby poniżej. (MAK/materiały prasowe)

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w jednym z liceów uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: