AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Wideo: Foxhill „Bonnie i Clyde”

Grupa Foxhill z nowym wideoklipem.

Wielu fanów małopolskiego zespołu liczyło zapewne na obrazek do utworu „Szynwałd”, ale członkowie zespołu Foxhill postawili na numer „Bonnie i Clyde”. Wybór ten należy uznać za słuszny, ponieważ treść singla pozwoliła na stworzenie wizualizacji fabuły nakreślonej w tekście. Są więc dziewczyna i chłopak… Zresztą, sprawdźcie sami.

Grupa Foxhill stałym czytelnikom blogu AxunArts powinna być dobrze znana. Rockowa kapela w 2016 roku okazała się najlepsza na Tarnowskim Przeglądzie Muzycznym, co dało jej jednocześnie przepustkę na scenę ubiegłorocznych Juwenaliów Tarnowskich, których główna gwiazdą był Kamil Bednarek. Grupa w muzycznym CV pochwalić może się także pierwszym miejscem na przeglądzie Music Master 2016.

Zespół będzie jedną z muzycznych gwiazd koncertów z okazji 20-lecia tarnowskiego Klubu Studenckiego Przepraszam. Więcej o pisałem o tym tutaj. (MAK)

*** *** *** ***

Bądź na bieżąco z publikacjami na blogu AxunArts. Zapisz się już dzisiaj do newslettera.

Reklamy

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w jednym z liceów uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 2017-04-28 by in Wideo and tagged , , , , , .
%d blogerów lubi to: