AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Wideo: Dwa Pokoje „Niewiedza”

Duet zaprezentował wideoklip do nowej piosenki.

Dwa Pokoje (foto: Panna Tutli Putli/materiały prasowe)

Po dwóch znakomicie przyjętych teledyskach promujących epkę „To już”, Dwa Pokoje prezentują jak brzmi ich muzyka, kiedy grana jest na żywo. W pochmurne popołudnie muzycy spotkali się w niezwykłej przestrzeni Reduty Banku Polskiego i zarejestrowali niepublikowany wcześniej utwór pod tytułem „Niewiedza”.

Za wyjątkowe zdjęcia oraz produkcję wideo odpowiada duet operatorów Bolesław Kielak i Michał Opala. W nagraniu, oprócz twórców Dwóch Pokoi – Agaty i Wojtka – wzięli również udział harfistka Zuzanna Federowicz (FJORS) i kontrabasista Radosław Łukaszewicz (USG Trio). Nad nagraniami i miksem czuwał, jak zwykle w przypadku piosenek zespołu, Jacek Trzeszczyński (Natalia Przybysz, Fisz Emade Tworzywo), natomiast mastering to ponownie dzieło Marcina Cichego (Skalpel). Efekt współpracy do zobaczenia poniżej.

Warto dodać, że premiera teledysku przypada na niespełna dwa tygodnie przed premierowym koncertem duetu, jaki odbędzie się na Enea Spring Break w sobotę 22 kwietnia o godzinie 18. Miejscem występu będzie poznański klub Dragon. (MAK/materiały prasowe)

Reklamy

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w jednym z liceów uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 2017-04-12 by in Wideo and tagged , , , , , , , .
%d blogerów lubi to: