AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Posłuchaj: Furman „Wyprane EP”

Solowa płyta Furmana już w sieci.

Furman (foto: materiały prasowe)

Dwa dni temu, 7 marca, odbyła się premiera solowego krążka Furmana zatytułowanego „Wyprane EP”. Na płytę złożyło się siedem utworów o zróżnicowanej stylistyce i tematyce, które wyprodukowali Funk Monster, Cok, Premier Arena oraz 101 Decybeli. Warstwa muzyczna to analogowy świat mieszający się z postępującą cyfryzacją, czyli kreatywny sampling towarzyszy najgorętszej elektronice. Sam gospodarz postanowił się wybebeszyć i wyprać kilka brudów. Słychać to wyraźnie w tekstach, w których przewijają się wątki rozczarowania, zachwytu i trzeźwość umysłu. Epka jest także dowodem na przemianę Furmana z osiedlowego łobuza na dorosłego realistę.

Płyty „Wyprane EP” posłuchać można na youtubowym kanale elQuatro (player poniżej). Fani fizycznych nośników mogą natomiast nabyć materiał w schludnie wydanym digipaku odwiedzając ten adres. Za wizualny projekt i realizację poligrafii krążka odpowiedzialny jest Pan Sezamek, natomiast za miks i mastering znane już ze współpracy z elQuatro – Nagrywarka Studio. Wokale zostały zarejestrowane w Gliwickim Studio Nagrań.

Zachęcam także do sprawdzenia publikacja, która przybliży kilka ciekawostek z okresu powstawania płyty, a także jedną ze skandalicznych sytuacji, które należy potępiać. Ciekawi? Zapraszam tutaj. Płyta ukazała się pod patronatem AxunArts. (MAK/materiały prasowe)

*** *** *** ***

Bądź na bieżąco z publikacjami na blogu AxunArts. Zapisz się już dzisiaj do newslettera.

Reklamy

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w jednym z liceów uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 2017-03-09 by in Posłuchaj and tagged , , , , , , , .
%d blogerów lubi to: