AxunArts

o muzyce od 2005 roku

[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj płytę „Desire” grupy Marek Piowczyk Trio

Zgarnij debiutancką płytę Marka Piowczyka.

(foto: Tomasz Sajewicz)

Zabrzański gitarzysta i wokalista Marek Piowczyk zadebiutował niedawno wspólnie ze swoim imiennym trio płytą „Desire”. Album jest mieszanką brzmień bluesowych, rockowych i popowych, które z łatwością powinny trafić do miłośników krajowego bluesa zarówno spod znaku klasyki, jak zespół Dżem, ale także bardziej współczesnych trendów. Blog AxunArts jest patronem medialnym płyty. W związku z tym przygotowałem konkurs, w którym dwie osoby chętnie nagrodzę krążkiem „Desire”.

Aby wejść do zabawy i mieć szansę na wygranie płyty „Desire”, należy odpowiedzieć na następujące pytanie: jak nazywa się basista, który brał udział w nagrywaniu debiutanckiego krążka grupy Marek Piowczyk Trio? Proszę podać imię i nazwisko tego muzyka.

Konkurs trwa od 7 marca 2017 roku do 20 marca 2017 roku (do godziny 23:59). Zgłoszenia proszę kierować na adres axunarts@gmail.com w temacie wpisując „Konkurs Marek Piowczyk Trio”. Maile powinny zawierać: odpowiedź na pytanie konkursowe oraz imię, nazwisko i adres korespondencyjny, na który w przypadku wygranej zostanie wysłana nagroda.

Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Płyty „Desire” otrzymają dwie osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytanie konkursowe, a ich nazwiska wybrane zostanie w drodze losowania. Decyzja o przyznaniu nagród będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu. W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

Rozwiązanie (21.03.2017 r.): Basista, o którego pytałem, to Alan Wykpisz. Właściwe odpowiedzi przysłali i szczęście w losowaniu mieli Bartłomiej B. (Zamość) i Dagmara K. (Tarnów). Gratuluję!

*** *** *** ***

Bądź na bieżąco z publikacjami na blogu AxunArts. Zapisz się już dzisiaj do newslettera.

Reklamy

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w jednym z liceów uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Informacja

This entry was posted on 2017-03-07 by in Konkurs and tagged , , , , , , , .
%d blogerów lubi to: