AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Gold Song #348: „Brudne Serca”

Gwiazdka bez prezentu od Smarka i Zkibwoya?

Kolejny 24 grudnia za nami. Połowa użytkowników forum Ślizg (w dużej mierze ci, którzy pamiętają rodzimy underground A.D. 2005) ponownie czekała na rapowego jednorożca, czyli nową płytę Brudnych Serc. Oznaką tych pełnych napięcia i niepewności godzin były między innymi okolicznościowe ołtarzyki (nawet zabawne). Smarki i Zkibwoy nie zawiedli tych, którzy całej sytuacji przyglądają się z dystansem i lekką ironią. Płyta się nie ukazała (zabawne) i jak znam życie nigdy się już nie ukaże, ale pewna grupa ludzi wciąż będzie czekać jak na Świętego Mikołaja w wieku pięciu lat (nawet bardzo zabawne).

Dla tych, którzy czują się zawiedzeni, przypominam utwór „Brudne Serca”, który ukazał się na wypuszczonym kilka lat temu bootlegu „Getto Głów”. Mam także jedną radę: dajcie spokój i sięgnijcie po nowy materiał od Run The Jewels – wydany z zaskoczenia i jako gwiazdkowy prezent udostępniony za darmo. (MAK)

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w jednym z liceów uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 2016-12-26 by in News and tagged , , , , , , , .
%d blogerów lubi to: