AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Koncert: Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Trio w TCK (16.12.2016 r., Tarnów)

Koncert promować będzie ubiegłoroczny materiał zatytułowany „Something Personal”.

Okładka płyty „Something Personal” (foto: materiały prasowe)

Paweł Kaczmarczyk to jedno z najważniejszych nazwisk w polskim jazzie, wielokrotnie przywoływanie przez międzynarodowe media. Fenomenalny pianista i kompozytor, autor licznych albumów wydanych dla prestiżowych europejskich wytwórni, aktywnie koncertujący na całym świecie. Wyrazista osobowość muzyczna, która nieustannie poszukuje nowych kontekstów dla muzyki, będąc autorem niecodziennych przedsięwzięć artystycznych i nowatorskich inicjatyw. Już niedługo okazję przekonać się o tym na własne uszy będą mieli mieszkańcy Tarnowa. Wszystko za sprawą koncertu, który odbędzie się 16 grudnia w Piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury.

W ubiegłym roku pianista zaprezentowała nowy materiał nagrany w ramach projektu Audiofeeling Trio. Płyta zatytułowana „Something Personal” ukazała się nakładem wytwórni Hevhetia. Swoją zawartością (sześć autorskich kompozycji plus jeden cover) i poziomem z miejsca zapewniła sobie wysokie noty u słuchaczy i krytyków. Jak mówi sam Kaczmarczyk, utwory na albumie posiadają osobisty sznyt i są formą ukłonu w stosunku do ważnych dla niego osób: – Kompozycje, które znalazły się na „Something Personal”, to utwory będące w głównej mierze formą podziękowania wspaniałym osobom, które mnie kształtowały. Więcej o krążku przeczytać można w jego recenzji.

W Tarnowie zespół zaprezentuje się w składzie z liderem na fortepianie, Kubą Dworakiem na kontrabasie i Dawidem Fortuną na perkusji. Bilety na koncert w cenie 30 złotych dostępne są w Biurze TCK. (MAK/materiały prasowe/tck.pl)

Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Trio
16 grudnia 2016 r.
Piwnice Tarnowskiego Centrum Kultury (Rynek 5)
Start: godzina 19:30
Bilety: 30 złotych (dostępne w Biurze TCK)

*** *** *** ***

Bądź na bieżąco z publikacjami na blogu AxunArts. Zapisz się już dzisiaj do newslettera.

About Mateusz "Axun" Kołodziej

tarnowianin, nauczyciel języka polskiego, autor książki „Utwór muzyczny jako środek dydaktyczny na lekcji języka polskiego”, bloger muzyczny, fan koszykówki, żużla i prozy Jerzego Pilcha.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Jestem na Zblogowani.pl!

zBLOGowani.pl
%d bloggers like this: