AxunArts

o muzyce od 2005 roku

[ROZWIĄZANY] Konkurs: Wygraj płyty Hideaway „Nie wszystko ukraść się da”

Kolejny konkurs na łamach blogu. Tym razem nagrodami są egzemplarze nowej płyty zespołu Hideaway.

Okładka płyty „Nie wszystko ukraść się da”

Kilka dni temu swoją premierę miała druga płyta zespołu Hideaway. Materiał zatytułowany „Nie wszystko ukraść się da” objęty został patronatem przez blog AxunArts. Dla czytelników przygotowałem konkurs, w którym nagrodami są trzy egzemplarze wspomnianego albumu. Tym razem nie przewidziałem żadnych pytań. Aby wejść do zabawy, wystarczy przysłać mailem swoje zgłoszenie.

Konkurs trwa od 12 listopada do 30 listopada 2016 roku (do godziny 23:59). Zgłoszenia proszę kierować na adres axunarts@gmail.com, w temacie wiadomości wpisując „Konkurs – Hideaway”. Maile powinny zawierać: imię i nazwisko oraz adres, na który w przypadku wygranej wysłana zostanie nagroda. Konkurs rozwiązany zostanie w ciągu siedmiu dni od jego zakończenia. Płyty „Nie wszystko ukraść się da” otrzymają trzy osoby, których nazwiska wybrane zostaną w drodze losowania. Decyzja o przyznaniu nagród będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu.

W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Powodzenia! (MAK)

Rozwiązanie (1.12.2016 r.): Płyty zespołu Hideaway trafiają do Anety B. (Skawina), Adama K. (Rybnik) i Teresy B. (Chotomów). Gratuluję!

*** *** *** ***

Bądź na bieżąco z publikacjami na blogu AxunArts. Zapisz się już dzisiaj do newslettera.

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w jednym z liceów uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 2016-11-12 by in Konkurs and tagged , , , , , , .
%d blogerów lubi to: