AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Wideo zapowiedź nowej płyty HoTS

Jazzowa grupa przygotowuje słuchaczy na premierę swojej nowej płyty.

HoTS to zespół, który powstał w 2011 roku. Jak utrzymują muzycy go tworzący, nie jest to jednorazowy projekt, ale wspólna długofalowa praca. Grupa od początku swojej działalności za główny cel stawia sobie odnalezienie własnego brzmienia – nowoczesnego, nawiązującego do tradycji europejskiego jazzu, ale będącego przede wszystkim wyrazem wyobraźni i wrażliwości muzycznej. Muzyka sygnowana nazwą HoTS to wyłącznie autorskie kompozycje lidera zespołu, gitarzysty Mikołaja Poncyljusza.

„Numbers” to tytuł nowego albumu zespołu HoTS, którego oficjalną premierę zaplanowano na 30 października. To druga płyta w dyskografii polskiej grupy. Nagrań z myślą o niej dokonano w dwa tegoroczne czerwcowe dni w stołecznym Quality Studio. Pieczę nad całym procesem sprawował Michał Kupicz, który odpowiada również za miks i mastering materiału.

Czego możemy spodziewać się po albumie „Numbers”? Rąbka tajemnicy uchyla opublikowana właśnie wideo zapowiedzi. Dwuminutowy film, który zmontowany został z ujęć nakręconych w studio nagraniowym, otrzymał muzyczne tło nawiązujące do premierowego materiału. Wydawcą płyty jest Multikulti Project. (MAK)

*** *** *** ***

Bądź na bieżąco z publikacjami na blogu AxunArts. Zapisz się już dzisiaj do newslettera.

Reklamy

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w jednym z liceów uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Informacja

This entry was posted on 2016-10-27 by in Wideo and tagged , , , , .
%d blogerów lubi to: