AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Wideo: Dwa Pokoje „Nie dziś”

Wojtek Oleksiak, perkusista zespołu Jazzpospolita w projekcie Dwa Pokoje.

Debiutancki singiel zespołu Dwa Pokoje „To już?” spotkał się z niezwykle gorącym przyjęciem zarówno wśród słuchaczy, jak i prasy muzycznej. Jesienią Dwa Pokoje wracają z nowym utworem i teledyskiem, tym razem do piosenki zatytułowanej „Nie dziś”. Za jego pomysł i reżyserię odpowiadają Wiktor Malinowski i Karol Łakomiec – autorzy docenionych klipów dla Agi Brine i Ralpha Kamińskiego. W roli głównej wystąpił Paweł Dobek, aktor Teatru Studyjnego w Łodzi, absolwent tamtejszej filmówki. O wyjątkowości wideoklipu, poza świetną kreacją Pawła, decyduje jego sceneria – niezwykła sala bokserska Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Zresztą zobaczcie sami.

Piosenka „Nie dziś” zwiastuje debiutancką epkę Dwóch Pokoi zatytułowaną „To już”. Jej premiera przewidziana jest na 18 listopada, kiedy to pojawi się w serwisach streamingowych. Materiał powstał z udziałem uznanych twórców. Nad nagraniami i miksem czuwał Jacek Trzeszczyński (realizator takich płyt, jak np.: „Prąd” Natalii Przybysz oraz „Mamut” Fisz Emade Tworzywo). Mastering to dzieło Marcina Cichego ze Skalpela. Partię kwartetu smyczkowego wykonał Atom String Quartet, kontrabasu Radek Łukaszewicz (USG Trio), wiolonczeli Jerzy Oleksiak, harfy Zuzanna Federowicz (Fjors), a gitary Michał Przerwa-Tetmajer (Jazzpospolita). (MAK/materiały prasowe)

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w jednym z liceów uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 2016-10-25 by in Wideo and tagged , , , , , , , .
%d blogerów lubi to: