AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Tak Brzmi Miasto 2016: EXPORT już w listopadzie

W dniach 11-12 listopada w Składzie Długa w Krakowie odbędzie się konferencja i festiwal Tak Brzmi Miasto 2016: EXPORT.

Plakat „Tak Brzmi Miasto 2016: Export” (foto: materiały prasowe)

Konferencja i festiwal Tak Brzmi Miasto 2016: EXPORT, organizowane przez Fundację Krakowska Scena Muzyczna, to odpowiadający na zapotrzebowanie rynku kompletny program edukacyjny obejmujący ponad trzydzieści spotkań: paneli dyskusyjnych, warsztatów, wykładów i prezentacji. W ich trakcie polscy i zagraniczni specjaliści opowiedzą krok po kroku, jak skutecznie działać w innych krajach.

Piąte wydarzenie organizowane pod marką Tak Brzmi Miasto skierowane jest do branży muzycznej (menedżerów, animatorów, agencji, wydawnictw oraz do muzyków i zespołów samodzielnie zarządzających swoją karierą), a także fanów pragnących poznać najnowsze nadzieje młodego rynku muzycznego. W dniach 11-12 listopada w Krakowie, w Składzie Długa, będzie można znaleźć odpowiedź na wiele pytań, a wśród nich to najważniejsze: Czy jesteście gotowi na eksport?

Muzycznym uzupełnieniem konferencji będzie część festiwalowa – prezentacja niezależnych krakowskich zespołów „gotowych na eksport”, w wielu współpracujących klubach. Centralny punkt programu to koncert zespołu Hańba!, w swej twórczości mocno nawiązującego do historii Polski, a którego międzynarodowa kariera jest w rozkwicie.

Aby poczuć namiastkę wydarzenia, najlepiej obejrzeć wideo z zeszłorocznej edycji. Rok temu w konferencjach udział wzięli m.in. Marek Napiórkowski, Marcin „Abradab” Marten, Tomasz Zaliszewski, Piotr Metz, Jarek Szubrycht i Czesław Mozil. Pełna lista gości tegorocznego Tak Brzmi Miasto ujawniana jest stopniowo na łamach oficjalnej stronę festiwalu. Wiadomo już jednak, że wezmą w niej udział m.in. Jarek Szubrycht (Gazeta Magnetofonowa), Marton Naray (Lollapalooza Berlin), Michał Hajduk (Instytut Adama Mickiewicza), i Anna Ceynowa (Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego). (MAK/materiały prasowe)

*** *** *** ***

Bądź na bieżąco z publikacjami na blogu AxunArts. Zapisz się już dzisiaj do newslettera.

About Mateusz "Axun" Kołodziej

tarnowianin, nauczyciel języka polskiego, autor książki „Utwór muzyczny jako środek dydaktyczny na lekcji języka polskiego”, bloger muzyczny, fan koszykówki, żużla i prozy Jerzego Pilcha.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on 2016-10-18 by in News and tagged , , , , , , , .

Jestem na Zblogowani.pl!

zBLOGowani.pl
%d bloggers like this: