AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Zapisz się do newslettera

Nie przegap niczego ważnego.

Widok przykładowego newslettera od AxunArts

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom niektórych czytelników, w dniu dzisiejszym uruchomiłem tak zwany newsletter. Od teraz każdy, kto postanowi być na bieżąco z publikacjami na blogu AxunArts, może podać swój adres mailowy i zapisać go w bazie czytelników. Aby tego dokonać należy odwiedzić ten adres i uzupełnić formularz składający się z jednego pola obowiązkowego i jednego opcjonalnego.

Uruchomienie zewnętrznego systemu mailingowego wiąże się z faktem, iż nie wszyscy czytelnicy blogu AxunArts posiadają swoje konta na platformie WordPress.com. Osoby zapisane do wewnętrznego (wordpressowego) newslettera korzystają z wbudowanego czytnika i możliwości obserwowania wybranych przez siebie blogów w odpowiedniej zakładce swojego profilu. Od dzisiaj nie ma już potrzeby zakładania konta na WordPressie. Wystarczy aktywny adres mailowy.

Uprzedzając Wasze ewentualne obawy przed spamowaniem: obiecuję, że newsletter od AxunArts zagości w Waszych skrzynkach pocztowych tylko jeden raz w tygodniu (konkretnie w sobotę) i będzie obejmował informację o najciekawszych wpisach, jakie pojawiły się na blogu w przeciągu minionego tygodnia. Pierwsza „wysyłka” za tydzień, 15 października. Ewentualne pytanie związane z powyższym tematem proszę kierować na mój adres (axunarts@gmail.com) lub zadawać je w komentarzach pod tym wpisem. (MAK)

Reklamy

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w jednym z liceów uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 2016-10-08 by in News and tagged , .
%d blogerów lubi to: