AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Posłuchaj: DJ Noz „Przeciwciało 4”

Gdański didżej opublikował czwartą część „Przeciwciała”.

Okładka „Przeciwciała 4” (foto: mixcloud.com/djnozpl)

DJ Noz to aktualnie jeden z najpopularniejszych polskich didżejów, rezydent kilku klubów, autor znanych serii mixtape’ów, jak chociażby „Mixtyfikacja” i „Oldies”, o których nie raz wspominałem na łamach blogu. Od kilku lat gdańszczanin, jako Agent Enozet, systematycznie serwuje nowy cykl mixów zebranych pod wspólnym tytułem „Przeciwciało”. Pierwszy wolumin ukazała się w 2012 roku (sprawdź recenzję).

Poprzednie odsłony „Przeciwciała” utrzymane były w stylistyce nu-disco, down tempo, nu-funk, house i szeroko pojętej tanecznej elektroniki. Tegoroczna edycja mixu różni się jednak od wcześniejszych. Wszystko za sprawą klimatu, który tym razem uległ zmianie. Dominującą rolę pełni chillout. – Jak obrazuje okładka zaprojektowana przez mojego wieloletniego druha, super człowieka i wybitnego artystę Kubę Górnowicza, jest to raczej kompilacja melancholijna i spokojna, jak ja – tłumaczy Noz.

Klubowa premiera mixu miała miejsce końcem września w sopockiej Mewie Towarzyskiej. Cały materiał udostępniony został jednak w sieci. Można zapoznać się z nim na łamach serwisu Mixcloud (proszę klikać w link; niestety WordPress.com uniemożliwia dodawanie tego playera do wpisów, jeśli w linku używane są litery ze znakami diakrytycznymi). (MAK)

Reklamy

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w jednym z liceów uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Informacja

This entry was posted on 2016-10-04 by in Posłuchaj and tagged , , , , , .
%d blogerów lubi to: