AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Zniżka dla czytelników na produkty Unicut Wear

Dzięki uprzejmości firmy Unicut Wear do końca października nowohucką odzież czytelnicy AxunArts kupują z rabatem.

Kod ważny do 31 października 2016 r.

Unicut Wear to świeży label i marka odzieżowa. Wywodzi się z Krakowa, a konkretnie z Nowej Huty – dzielnicy słynącej ze swej historii i architektury. Unicut to, jak mówią sami o sobie, grupa twórców i rozkminiaczy zaangażowanych w wiele projektów w Polsce. Fakt związania z nowohucką dzielnicą ukierunkowuje ich działania, w których popierają kreatywność i nieszablonowe myślenie. – Ubrania traktujemy jako osobisty transparent, nową formę wyrazu – czytamy w manifeście zamieszczonym na stronie internetowej madeinnh.pl.

Unicut Wear współpracuje z wieloma twórcami, dla których warstwa artystyczna jest równie ważna, co warstwa intelektualna. Jednym z najnowszych projektów, w jakie zaangażowała się nowohucka firma, jest teledysk do utworu „Podejmij wyzwanie” autorstwa krakowskiego artysty o pseudonimie Bohater. Fotorelacja z kręcenia klipu, którego blog AxunArts jest patronem medialnym, dostępna jest tutaj.

Dla wszystkich czytelników blogu AxunArts, dzięki uprzejmości Unicut Wear, przygotowana została specjalna promocja. Każdy, kto do końca października 2016 roku za pośrednictwem strony madeinnh.pl dokona zakupów marki Unicut Wear, otrzyma na nie 20% zniżki. Wystarczy, że przy składaniu zamówienia podacie kod rabatowy AXUNARTS. Obniżka zostanie naliczona automatycznie. Promocja obejmuje wszystkie produkty Unicut Wear dostępne na stronie a madeinnh.pl. (MAK)

Reklamy

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w jednym z liceów uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Informacja

This entry was posted on 2016-09-26 by in News and tagged , , , , , .
%d blogerów lubi to: