AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Wideo: Martyna Rempała „Nie tak miało być”

Piosenka, która zwyczajnie nie powinna powstać.

To nie jest ładna piosenka. Muzycznie i tekstowo prezentuje taki sam poziom jak większość popowego chłamu serwowanego przez radio i nagrywanego przez młode wokalistki, które próbują przebić się do tak zwanego mainstreamu. Jednak ładne nie było również to, co końcem maja tego roku wydarzyło się na rybnickim torze oraz tego skutki. Ta piosenka i teledysk zwyczajnie nie powinny powstać i względy artystyczne schodzą dzisiaj na dalszy plan. Krystian Rempała powinien żyć i dalej cieszyć swoją jazdą kibiców żużla na całym świecie.

W zrealizowanym teledysku, który kręcony był na toruńskiej Motoarenie, pojawili się koledzy zmarłego żużlowca i trenerzy na co dzień reprezentujący różne barwy klubowe: Paweł Baran, Daniel Kaczmarek, Marcin Kościelski, Dominik Kubera, Artiom Łaguta, Kacper Gomólski, Arkadiusz Madej, Leon Madsen, Adrian Miedziński, Jacek Rempała (ojciec Krystiana), Emil Sajfutdinow, Bartosz Smektała i Igor Kopeć–Sobczyński. (MAK)

Reklamy

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w jednym z liceów uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Informacja

This entry was posted on 2016-09-26 by in Wideo and tagged , , , , , , .
%d blogerów lubi to: