AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Wideo: Martyna Rempała „Nie tak miało być”

Piosenka, która zwyczajnie nie powinna powstać.

To nie jest ładna piosenka. Muzycznie i tekstowo prezentuje taki sam poziom jak większość popowego chłamu serwowanego przez radio i nagrywanego przez młode wokalistki, które próbują przebić się do tak zwanego mainstreamu. Jednak ładne nie było również to, co końcem maja tego roku wydarzyło się na rybnickim torze oraz tego skutki. Ta piosenka i teledysk zwyczajnie nie powinny powstać i względy artystyczne schodzą dzisiaj na dalszy plan. Krystian Rempała powinien żyć i dalej cieszyć swoją jazdą kibiców żużla na całym świecie.

W zrealizowanym teledysku, który kręcony był na toruńskiej Motoarenie, pojawili się koledzy zmarłego żużlowca i trenerzy na co dzień reprezentujący różne barwy klubowe: Paweł Baran, Daniel Kaczmarek, Marcin Kościelski, Dominik Kubera, Artiom Łaguta, Kacper Gomólski, Arkadiusz Madej, Leon Madsen, Adrian Miedziński, Jacek Rempała (ojciec Krystiana), Emil Sajfutdinow, Bartosz Smektała i Igor Kopeć–Sobczyński. (MAK)

About Mateusz "Axun" Kołodziej

tarnowianin, nauczyciel języka polskiego, autor książki „Utwór muzyczny jako środek dydaktyczny na lekcji języka polskiego”, bloger muzyczny, fan koszykówki, żużla i prozy Jerzego Pilcha.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on 2016-09-26 by in Wideo and tagged , , , , , , .

Jestem na Zblogowani.pl!

zBLOGowani.pl
%d bloggers like this: