AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Zdjęcia z planu teledysku „Podejmij wyzwanie”

Krakowski wokalista Bohater zapowiada teledysk do nowego utworu.

Utwór „Podejmij wyzwanie” jest wyrazem szacunku dla osób, które w swoim życiu wybrały konkretną drogę. Zazwyczaj jest to trudny szlak, jednak w każdym przypadku podążanie nim ma sens. Jego autorem jest Bohater – nowohucki wokalista, autor tekstów, kompozytor i producent, który w swoim muzycznym CV zapisaną ma między innymi współpracę z jazzowym gitarzystą Ryszardem Styłą (Laboratorium, Andrzej Zaucha, Wolna Grupa Bukowina), z którym współtworzył duet JaZzEwoLucJe. Bohater ma również na koncie solowy projekt Organizm, w którym cała muzyka została skomponowana i wykonana wyłącznie przez niego, oraz muzykę skomponowaną na potrzeby filmu, teatru, słuchowisk oraz projektów multimedialnych.

W realizacji teledysku udział wzięło wielu krakowskich twórców i sportowców. Postaci pojawiające się w klipie związane są z krakowską Nową Hutą i występują w odzieży marki Unicut, która objęła pieczę nad całym przedsięwzięciem. Oto kilka zdjęć z planu wideoklipu.

Poniżej możliwość obejrzenia krótkiej zapowiedzi teledysku „Podejmij wyzwanie”, którego premierę przewidziano na ostatni dzień września. AxunArts jest jednym z patronów medialnych klipu. (MAK/materiały prasowe)

About Mateusz "Axun" Kołodziej

tarnowianin, nauczyciel języka polskiego, autor książki „Utwór muzyczny jako środek dydaktyczny na lekcji języka polskiego”, bloger muzyczny, fan koszykówki, żużla i prozy Jerzego Pilcha.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Jestem na Zblogowani.pl!

zBLOGowani.pl
%d bloggers like this: