AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Dorzuć się do klipu Natalii Moskal

Natalia Moskal uruchomiła akcję crowdfundingową, której celem jest zbiórka pieniędzy na interaktywny teledysk.

Natalia Moskal (foto: materiały prasowe)

Kolejny polski wykonawca muzyczny postanowił skorzystać z platformy internetowej PolakPotrafi.pl i za jej pośrednictwem poprosić fanów o fundusze na swój projekt. Tym razem po popularny crowdfunding sięgnęła Natalia Moskal. Wokalistka rozpoczęła zbiórkę pieniędzy na zrealizowanie interaktywnego teledysku do piosenki „Better Man”, która promować będzie jej debiutancką płytę. Album do sprzedaży trafi 8 listopada.

Forma teledysku, na który artystka gromadzi fundusze, będzie nietypowa. Interaktywność klipu pozwoli odbiorcy podejmować decyzje w trakcie jego trwania. Tym samym każdy oglądający będzie miał wpływ na efekt końcowy zaprezentowanej w wideo historii. W projekcie weźmie udział trzech reżyserów, tworząc trzy różne historie opowiadane z perspektywy jednego pomieszczenia.

– Oprócz konieczności zebrania funduszy na powstanie teledysku, zdecydowałam się na akcję crowdfundingową, ponieważ pozwala ona już na etapie przygotowywania się do teledysku nawiązać kontakt z odbiorcą. A że teledysk ma być interaktywny, będzie to dobry wstęp do stworzenia głębszych relacji. Każda wpłata jest bezcenna i za każdą z góry bardzo dziękuję – mówi Natalia Moskal.

Aby akcja zakończyła się sukcesem, do 24 października uzbierać trzeba dziesięć tysięcy złotych. Oczywiście jak zwykle w tego typu przypadkach na wszystkich donatorów i wspierających czekają nagrody przyznawane w zależności od wysokości dokonanych wpłat. Natalia Moskal w zamian za datki proponuje m.in. cyfrową wersję singla „Better Man”, płytę CD z autografem, koszulkę promującą album lub koncert w domu. Więcej szczegółów na stronie projektu.

Przypominam, że w pierwszej połowie tego roku Natalia Moskal zaprezentowała płytę „Anguana EP”. Jej recenzja dostępna jest tutaj. (MAK)

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w jednym z liceów uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 2016-09-20 by in News and tagged , , , , , , .
%d blogerów lubi to: