AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Wideo: Gorgonzolla „Renata G.”

Warszawski zespół zaprezentował teledysk do trzeciego singla promującego płytę „Eksploatowani”.

Utwór „Renata G.” to prawdopodobnie najlżejsza muzycznie i lirycznie kompozycja z płyty zespołu Gorgonzolla pod tytułem „Eksploatowani”. Wesoły i skoczny utwór, idealnie wpasował się w klimat 22. Przystanku Woodstock, na którym grupa miała przyjemność zagrać. Zrealizowany z myślą o numerze teledysku zawiera ujęcia towarzyszące występowi zespołu na scenie Pokojowej Wioski Kryszny, żywiołowe reakcje publiczności, koncertowy backstage oraz drogę muzyków na sam festiwal.

Realizacją klipu zajął się zespół Gorgonzolla oraz Michał Broś, za montaż obrazu odpowiedzialny jest gitarzysty grupy – Bogumił „Boogie” Panuciak. Album „Eksploatowani” ukazał się w kwietniu 2016 roku. Na krążek złożyło się dziesięć autorskich kompozycji zespołu, które w pełni odzwierciedlają styl jaki obrała Gorgonzolla. Płyta objęta została patronatem przez AxunArts. (MAK/materiały prasowe)

Advertisements

About Mateusz "Axun" Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w jednym z liceów uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on 2016-08-18 by in Wideo and tagged , , , , , , .

Jestem na Zblogowani.pl!

zBLOGowani.pl
%d bloggers like this: