AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Wideo: FURMANKAEES „Chów klatkowy”

Furman i Kaees powrócili do swojej macierzystej formacji FURMANKAEES i po długiej absencji prezentują swoje najnowsze nagranie.

Sam chów klatkowy kur to okrutna i przygnębiająca praktyka. Utwór stanowi więc interpretację tego terminu przez będziński duet, pełną metaforyki i celnych spostrzeżeń. Wideoklip zrealizowany przez zaprzyjaźnioną ekipę Filminati obejrzeć można poniżej.

O muzykę do utworu „Chów klatkowy” zadbał Pineapple Kaeesy, czyli połączenie sił: zaprzyjaźnionego z chłopakami Pineapple Dance, współtwórcę zespołu Mint Moods; a także Kaeesy Kaeesy – alternatywnego wcielenia Kaeesa, które stroni od rapu, skłaniając się ku nowoczesnej produkcji. Miks i mastering jest akurat dziełem Nagrywarki, odpowiadającej za większość dotychczasowych premier spod szyldu elQuatro.

Co najistotniejsze, utwór inicjuje kolejną inicjatywę labelu elQuatro Nagrania, nazwaną Q-Sides. Jest to swego rodzaju cykl, który będzie zawierał różne, nigdzie niepublikowane utwory – najczęściej te, które nie znalazły się na żadnych wydawnictwach z różnych powodów. (MAK/materiały prasowe)

Reklamy

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w jednym z liceów uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 2016-06-28 by in Wideo and tagged , , , , , , , , , , .
%d blogerów lubi to: