AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Wideo: DJ Eprom feat. Te-Tris, Eskaubei, Z. Jakubek, D. Kurasz, T. Nowak „Rytm”

Tegoroczna edycja koncertu Art Celebration: History Of The Rhythm doczekała się utworu promującego.

Wzorem pierwszej edycji koncertu (Jazz & Hip Hop, utwór „Pogadajmy”), tegoroczna impreza Art Celebration doczekała się utworu promującego. Podobnie jak trzy lata temu produkcją, cutami, miksem i masteringiem numeru zajął się DJ Eprom. Za wokalno-tekstową część odpowiedzialni są natomiast Te-Tris i Eskaubei, muzyczną płaszczyznę swoją grą wypełnili natomiast Zbigniew Jakubek (klawisze), Damian Kurasz (gitara) i Tomasz Nowak (trąbka). Jako wprowadzenie do kawałka „Rytm” posłużyły słowa o autorstwa Wojciecha Karolaka.

Przypominam, że tegoroczna odsłona Art Celebration odbędzie się w Rzeszowie w najbliższą niedzielę, 26 czerwca. Koncert poświęcony zostanie ukazaniu historii ewolucji muzyki rytmicznej i pokazaniu zmian jakie następowały w niej na przestrzeni lat. Na scenie pojawią się m.in. Ten Typ Mes, Te-Tris i DJ Eprom. Gościem specjalnym wydarzenia będzie legenda polskiego jazzu, Michał Urbaniak. Więcej o koncercie pisałem tutaj. Blog AxunArts jest jednym z patronów medialnych wydarzenia. (MAK/materiały prasowe)

About Mateusz "Axun" Kołodziej

tarnowianin, nauczyciel języka polskiego, autor książki „Utwór muzyczny jako środek dydaktyczny na lekcji języka polskiego”, bloger muzyczny, fan koszykówki, żużla i prozy Jerzego Pilcha.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Jestem na Zblogowani.pl!

zBLOGowani.pl
%d bloggers like this: