AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Patronat: Suzia w Kuźni Golfa na Polu Mokotowskim (24.06.2016 r., Warszawa) (+ konkurs – rozwiązany)

W najbliższy piątek w Kuźni Golfa na Polu Mokotowskim odbędzie się moc atrakcji muzycznych, wizualnych, gastronomicznych i rekreacyjno-sportowych.

Suzia (foto: Piotr Morytko, materiały prasowe)

Dwudziestego czwartego czerwca w warszawskim klubie Kuźnia Golfa odbędzie się impreza pod nazwą „Równonoc w Kuźni Golfa”. Organizatorzy przygotowali na ten dzień moc atrakcji – w tym koncert Suzi. Wszystko rozpocznie się jednak od Pierwszego Nocnego Turnieju Golfowego w Kuźnia Golfa.

W turnieju może wziąć udział każdy posiadacz Zielonej Karty lub Karty Hcp. Obowiązuje rejestracja przed turniejem (on-line na stronie kuzniagolfa.pl lub w recepcji klubu). Turniej rozegrany zostanie na sześciu dołkach w formacie Strockeplay brutto w dwóch kategoriach hcp (0-36 i 36,1-54), co daje możliwość porównania autentycznych umiejętności krótkiej gry. Opłata turniejowa dla graczy: panowie – 55 złotych, panie – 35 złotych (opłata zawiera: trening non limit przez cały dzień w Kuźni, Green Fee 6 Holes, imprezę, jedzenie). Osoby towarzyszące i goście osób grających w turnieju: 35 złotych.

Po zakończeniu zmagań sportowych wieczór zwieńczą występy artystyczne – w tym koncert solowego projektu wokalistki Zuzanny Kłosińskiej, szerzej znanej jako Suzia. Artystka na scenie najczęściej pojawia się w towarzystwie gitary akustycznej i prezentuje muzykę liryczno-studencką. Co istotne, Suzia tworzy własne kompozycje i pisze swoje teksty. Współpracowała m.in. przy tworzeniu koncertów finałowych festiwalu FAMA zarówno w 2013, 2014 jak i 2015 roku, w którym to została laureatką festiwalu w kategorii „Muzyka”. Gościnnie pojawiła się na płycie The Lunatics „Czwarta rano” w piosence „Mnie tu już nie będzie”. Obecnie pracuje nad debiutancką epką. W piątek na scenie towarzyszyć będzie jej Miko Piechocki, który jest współtwórcą zespołu The Plantators.

Przez cały czas trwania imprezy organizatorzy oferować będą grill, jedzenie wegetariańskie, dobre wino, kawę, herbatę, napoje oraz bezpłatne wi-fi.

Bilety na koncert do kupienia na miejscu w cenie 10 złotych (bez jedzenia i picia w cenie). Bilet podstawowy zapewnia następujące atrakcje: koncert, pokoncertowy performance, minigolf (z instruktażem dla osób początkujących), grę w bule i frisbee.

Organizatorami imprezy są: Mysia Nora, Wójcik Szkoła Golfa oraz Kuźnia Golfa. Sponsorem wydarzenia jest Golfpoint.pl. Patronat medialny objął blog AxunArts. (MAK/materiały prasowe)

Równonoc w Kuźni Golfa na Polu Mokotowskim
24 czerwca 2016 r.
Kuźnia Golfa (ul. Rokitnicka 4, Warszawa)
Program imprezy:
19:00 – otwarcie bram dla gości
20:00 – rejestracja uczestników turnieju i start turnieju
22:30 – koncert Suzia
Po koncercie przewidziany został performance „Indianin tańczący z ogniem”
Bilety: 10 złotych

* * * * *

Konkurs! Dla czytelników blogu AxunArts mam do rozdania jedną podwójną wejściówkę na koncert Suzi (upoważniającą również do uczestnictwa – jako widz – w turnieju golfowym). Co trzeba zrobić, aby mieć szansę wygrać bilet? Do 23 czerwca 2016 roku (do godziny 12:00) należy przysłać zgłoszenie na adres axunarts@gmail.com (w temacie wpisując: Koncert Suzia), w którym w dosłownie dwóch zdaniach przekonacie mnie, że to Wam należy się to podwójne zaproszenie. Wygra osoba, której argumenty przemówią do mnie najbardziej. Organizator przewidział również mały prezent w postaci lampki wina dla wygranego oraz osoby towarzyszącej.

Maila zawierać powinny ponadto imię i nazwisko osoby walczącej o wejściówkę. Laureat/ka powiadomiony/a o wygranej zostanie mailowo, jej/jego nazwisko zostanie również opublikowane na blogu w tym wpisie. Zaproszenie czekać będzie do odbioru w Kuźni Golfa bezpośrednio przed imprezą. Decyzja o przyznaniu nagrody będzie ostateczna i nie będzie podlegała odwołaniu. W konkursie nie mogą brać udziału osoby tworzące blog oraz związane z AxunArts. Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin. Rozwiązanie konkursu nastąpi 23 czerwca we wczesnych godzinach popołudniowych. Powodzenia! (MAK/materiały prasowe)

ROZWIĄZANIE (23.06.2016 r., godz. 13:50): Swoim zgłoszeniem o ciężarze kończonego ćwierćwiecza przekonała mnie pani Agata R.. Gratuluję.

Plakat promujący (foto: materiały prasowe)

Reklamy

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w jednym z liceów uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 2016-06-21 by in Koncert, Konkurs and tagged , , , , , , , .
%d blogerów lubi to: