AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Posłuchaj: Heinsebergs vs BSN Posse „Split Series Vol. 2”

Polish Juke prezentuje drugą część „Split Series”.

Okładka płyty „Split Series Vol. 2” (foto: materiały prasowe)

„Split Series” to debiutujący w ubiegłym roku odłam wydawniczy labelu Polish Juke. Jak zapowiadali dwanaście miesięcy temu pomysłodawcy, podstawowym celem serii jest spotkanie przedstawiciela Polish Juke z reprezentantem szeroko pojętej międzynarodowej społeczności juke/footwork. Pozytywnym aspektem takiej kolaboracji jest również wytworzenie twórczej ofensywy pomiędzy producentami, która w dalszej perspektywie ma inspirować, ale i kreować konteksty. W zamierzeniu każda płyta sygnowana nazwą „Split Series” zawierać ma dwa oryginalne utwory oraz ich remiksy. Bohaterami woluminu pierwszego byli Comoc i Crzkny.

W tym roku do współpracy zaproszone zostały dwa duety – wrocławski Heinsebergs oraz hiszpański BSN Posse. Czy efekt końcowy zasługuje na pochwałę? O tym zdecydują słuchacze, czyli Wy. Całej płyty posłuchać można na łamach serwisu Bandcamp (player poniżej). Istnieje także możliwość ściągnięcia utworów za darmo lub za dowolną kwotę. (MAK/materiały prasowe)

Reklamy

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w jednym z liceów uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 2016-06-20 by in Posłuchaj and tagged , , , , , , , , .
%d blogerów lubi to: