AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Wielki konkurs muzyczny Warsaw Fashion Street

To już ostatnie dni zgłoszeń do konkursu Warsaw Fashion Street.

(foto: materiały prasowe)

Konkurs młodych talentów muzycznych IMS Warsaw Fashion Street to akcja, w której poszukiwane są najciekawsze zespoły poruszające się na płaszczyźnie takich gatunków muzycznych, jak: electro, synth pop, house, jazz i nu jazz oraz funk/soul. Spośród zgłoszeń wyłoniona zostanie czwórka wykonawców, którzy 26 czerwca wystąpią podczas Warsaw Fashion Street.

Podczas finałowego koncertu, artyści będą mieli możliwość zaprezentowania się na największym widowisku mody w Polsce. Co prawda każdy z występów na głównej scenie będzie trwał około kwadransa, ale kto wie – być może będzie to Wasze przysłowiowe pięć minut?

W trakcie imprezy zostanie przyznana również jedna Nagroda Główna – ogólnopolska kampania reklamowa w galeriach handlowych i sklepach (in-store). Ponadto utwory wszystkich finalistów zostaną umieszczone na playlistach IMS S.A., które docierają do milionów słuchaczy na terenie całej Polski w ponad ośmiu tysiącach obsługiwanych lokalizacjach.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 3 czerwca br. Więcej informacji oraz regulamin dostępne są na stronie: warsawfashionstreet.pl.

XI edycja IMS Warsaw Fashion Street odbędzie się w Warszawie w dniach 25-26 czerwca 2016 roku. Przez dwa dni w ramach imprezy mieć będą miejsce pokazy mody wybitnie uzdolnionych kreatorów mody, pokazy z udziałem gwiazd kina i estrady, koncerty oraz wystawy. W tym roku po raz pierwszy impreza przybiera formę Festiwalu Muzyczno-Modowego. (MAK/materiały prasowe)

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w jednym z liceów uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 2016-05-31 by in News and tagged , .
%d blogerów lubi to: