AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Wideo: Cok „NuFunk”

Kilka lat temu płytą „NeWay” zwrócił na siebie uwagę. Teraz Cok ponownie sygnalizuje solowe ruchy.

Od ostatniego albumu sosnowieckiego producenta minęło już sporo czasu. Mimo iż był on muzycznie aktywny, to jednak liczna część słuchaczy wyczekiwała czegoś większego, konkretniejszego – jakby chcąc sprawdzić aktualną formę Coka. Ten w końcu wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom, prezentując teledysk do tytułowego i zarazem singlowego utworu „NuFunk”.

Tytuł kompozycji od razu ukazuje inspiracje oraz drogę, którą chce udeptać przed nadejściem całej płyty. Ciepły klimat, przyjemne melodie pianina wsparte brzmieniami syntezatora, nieco szybszy rytm, a to wszystko w asyście pulsującego basu. Sam teledysk oddaje hołd kultowemu programowi telewizyjnemu „Soul Train”, próbując przy pomocy muzyki zachęcić odbiorców do próby przebicia tanecznych ruchów bohaterów z ekranu. Mimo iż to zadanie niełatwe.

Koniec końców, rozważyć trzeba wcześniejsze pytanie. W jakiej formie jest Cok? Odpowiedź pozostawiona jest słuchaczowi. (MAK/materiały prasowe)

Advertisements

About Mateusz "Axun" Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w jednym z liceów uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on 2016-05-11 by in Wideo and tagged , , , , , , .

Jestem na Zblogowani.pl!

zBLOGowani.pl
%d blogerów lubi to: