AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Wideo: Limboski „W trawie”

Do sieci trafiło wideo zrealizowane z myślą o utworze „W trawie”.

Limboski podczas koncertu w Tarnowie (2011 rok)

Michał Augustyniak, znany również jako Limboski, wraca z nowym projektem. Po wydanej w 2014 roku płycie „Verba Volant”, która trochę niesprawiedliwie przeszła bez większego echa, muzyk jakiś czas temu zapowiedział premierę nowego albumu zatytułowanego „One Man Madness”. Jak informowałem w lutym, powołując się na facebookowy wpis samego artysty, miała być to pierwsza od ćwierćwiecza polska płyta nagrana i wytłoczona całkowicie analogowo. Pomysł uległ jednak zmianie.

Czarno-białe wideo zrealizowane do utworu „W trawie” to pozostałość po sesji próbnej w studiu Rogalów Analogowy, jaka odbyła się w grudniu 2015 roku. – Sesja była planowana jako przymiarka do nowej płyty, natomiast w międzyczasie zmieniła się koncepcja brzmienia – mówi Limboski. Piosenka nagrana została na tak zwaną setkę i okraszona ruchomym obrazem ze studia. Poniżej efekty tej pracy.

W trakcie tej samej sesji nagraniowej, Limboski wraz z towarzyszącymi mu muzykami – Jackiem Cichockim (organy Hammonda) i Kubą Rutkowskim (perkusja) – zarejestrował również drugą piosenkę. „Świat to kwiat” udostępniony został w serwisie Bandcamp. (MAK)

Reklamy

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w jednym z liceów uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: