AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Patronat: Raworb, Hell Device i The Kroach w ClubRock (7.05.2016 r., Warszawa)

W pierwszą sobotę maja w stołecznym lokalu ClubRock koncert zagrają zespoły Hell Device, The Kroach oraz Raworb. Wydarzenie objęte zostało patronatem przez blog AxunArts.

Raworb (foto: materiały ClubRock)

Mieszkańcy Warszawy na pewno nie mogą narzekać na brak muzycznych wydarzeń. Oferta koncertowa tamtejszych klubów jest bogata i większość słuchaczy znajdzie coś dla siebie. Propozycję dla miłośników rockowego grania przygotował lokal ClubRock, w którym 7 maja wystąpią aż trzy zespoły: Hell Device, The Kroach oraz Raworb.

Najpierw na scenie zamelduje się formacja Hell Device. Muzyka zespołu to wypadkowa wpływów brytyjskiej sceny rockowej lat 70. W utworach grupy można doszukać się inspiracji takimi wykonawcami, jak chociażby Black Sabbath, Deep Purple, Led Zeppelin, Rainbow czy Uriah Heep. Mieszanka hard rocka i ciężkiego bluesa – tym będą chcieli zaskarbić serca warszawskiej publiki członkowie Hell Device. Następnie swoją twórczość zaprezentuje grupa The Kroach. Band istnieje od trzech lat i cały czas pracuje nad autorskim materiałem. – Nasza muzyka charakteryzuje się potężną dawką mocy, a niekiedy nutą melancholii. Staramy się utkwić w głowie słuchacza, nie zamykać się w formie i nie tworzyć utworów szablonowych – mówią sami o sobie. Brzmienie The Kroach oscyluje na pograniczu rock’n’rolla, heavy metalu i progresive metalu. Jako ostatni za instrumenty chwycą muzycy Raworb. Zespół powstał w 2013 roku z inicjatywy trzech kumpli (Big C, Jamioła i Wakeda) w celu jednorazowego zagrania na szkolnym festiwalu. Po wielu nieudanych próbach odszukania się w różnych gatunkach, muzycy postanowili, że obiorą drogę, jaką będzie heavy metal z nutką doomu. Od dłuższego czasu grupa Raworb szlifuje autorski materiał, który zapewne zaprezentowany zostanie podczas najbliższego koncertu.

Początek wydarzenia o godzinie 18:30. Koncert objęty został patronatem przez blog AxunArts. (MAK/materiały prasowe)

Hell Device, The Kroach, Raworb
7 maja 2016 r.
ClubRock (ul. Zgoda 9, Warszawa)
Start: godzina 18:30
Bilety: 10 złotych

Reklamy

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w jednym z liceów uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Informacja

This entry was posted on 2016-04-28 by in Koncert and tagged , , , , , , , , .
%d blogerów lubi to: