AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Posłuchaj: Comoc „Painting EP”

Od kilku dni w sieci posłuchać można płyty zatytułowanej „Painting EP”.

Comoc to jeden z tych artystów, któego styl jest niełatwy do zaszufladkowania i sklasyfikowania. Oczywiście, to cały czas szeroko pojmowany footwork, jednak z wieloma odwołaniami do innych gatunków i stylistyk. Pewne jest jednak jedno – twórczość polskiego producenta nosi znamiona brzmieniowego eksperymentu i odwagi, bez których niełatwo byłoby w dzisiejszych czasach zainteresować wymagających słuchaczy. Nowy materiał artysty, „Painting EP”, ukazał się 11 kwietnia i potwierdza te słowa, będąc jednocześnie zdecydowanie najlepszy muzyczny materiał w dorobku Comoca. Składa się na niego osiem premierowych utworów, w tym „Polish Juke 4 Life” oraz „Don’t Make Me Laugh”, które w ostatnich tygodniach zaprezentowane zostały jako single zwiastujące całą płytę.

Epka, której posłuchać można online (np. za pośrednictwem serwisu Bandcamp) oraz zakupić w formie plików elektronicznych, wzbogaciła katalog Polish Juke. (MAK)

Reklamy

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w jednym z liceów uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Informacja

This entry was posted on 2016-04-17 by in Posłuchaj and tagged , , , , , , .
%d blogerów lubi to: