AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Koncert: Pierwszy tegoroczny S.M. Rock w TCK (8.04.2016 r., Tarnów)

W piątek 8 kwietnia odbędzie się pierwszy tegoroczny koncert działającej przy Tarnowskim Centrum Kultury Szkoły Muzyków Rockowych.

Trwa przedsprzedaż biletów na kolejny koncert S.M. Rock, który odbędzie się 8 kwietnia w Piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury. Podczas koncertu uczniowie S.M Rock będą mieli okazję do wykorzystania nabytej wiedzy i umiejętności w praktyce. Niektórych czeka życiowy debiut na prawdziwej scenie. Publiczność tego dnia będzie miała okazję na żywo usłyszeć covery najnowszych przebojów muzyki rockowej i popowej ostatnich lat.

Tradycyjnie w finale koncertu na scenie pojawią się profesjonaliści – nauczyciele S.M. Rock (Żaneta Lubera – wokal, Norbert Pajek – gitara, Piotr „Quentin” Wojtanowski – gitara basowa, Piotr Niedojadło – instrumenty klawiszowe, Bartłomiej Rojek – perkusja), którzy również w oparciu o covery dadzą próbkę swoich możliwości. Po koncercie prowadzone będą zapisy do S.M. Rock (są jeszcze wolne miejsca w klasach gitary basowej i fortepianu).

Początek wydarzenia o godzinie 18. Bilety w cenie 25 złotych nabywać można w siedzibie TCK (Rynek 5 w Tarnowie). (MAK/materiały prasowe)

S.M. Rock
Piwnice Tarnowskiego Centrum Kultury (Rynek 5, Tarnów)
28 kwietnia 2016 r.
Start: godzina 18:00
Bilety: 25 złotych (do nabycia w TCK)

Reklamy

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w jednym z liceów uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Informacja

This entry was posted on 2016-03-30 by in Koncert and tagged , , , , , , .
%d blogerów lubi to: