AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Gorgonzolla wydaje debiutancki album

Premiera debiutanckiej płyty zespołu Gorgonzolla już 8 kwietnia. Tego dnia grupa wystąpi również w Warszawie.

Okładka płyty „Eksploatowani” (foto: materiały prasowe)

Na płytę „Eksploatowani” złożyło się dziesięć autorskich kompozycji zespołu, które są swoistym odzwierciedleniem brzmienia jakie prezentuje Gorgonzolla. Album to mieszanka gatunków: nu metal, rapcore oraz klasycznego rocka z elementami hard rocka. „Eksploatowani” to również bardzo szczera płyta. W utworach grupy zostały zawarte osobiste historie, jak również obiektywna obserwacja otoczenia. Jak dotąd zespół zaprezentował dwa teledyski promujące wydawnictwo – do utworu tytułowego oraz fabularny obraz do kompozycji „Wojna z samym sobą”.

Już jakiś czas temu na łamach portalu społecznościowego Facebook zespół ogłosił, że gościem na płycie będzie legendarny lektor Tomasz Knapik. który użyczył swojego wyjątkowego głosu na potrzeby płyty Gorgonzolli. O tej niezwykłej współpracy zespół wypowiedział się w następujący sposób: – Pan Tomek udzielił się na naszej płycie z uprzejmości. Ten niezwykły gest ma dla nas ogromne znaczenie, wychowaliśmy się na filmach, które czytał Pan Tomek, to coś wspaniałego, że będzie bardzo ważną częścią naszej płyty!

Premiera debiutanckiego krążka odbędzie się 8 kwietnia. Tego samego dnia w stołecznym lokalu Club Rocku odbędzie się specjalny koncert uświetniający premierę albumu. Gościnnie u boku Gorgonzolli wystąpią zaprzyjaźnione z kapele Raworb oraz Immortal Dreams.

Sprzedaż płyty ruszy jeszcze przed 8 kwietnia na profilu zespołu na Facebooku. Krążek będzie można również nabyć podczas wspomnianego koncertu. Blog AxunArts jest jednym z patronów medialnych albumu. (MAK/materiały prasowe)

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w jednym z liceów uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Informacja

This entry was posted on 2016-03-25 by in News and tagged , , , , .
%d blogerów lubi to: