AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Wideo: Maciej Maleńczuk „Tell Me That You Want Me”

Pierwszego kwietnia do sprzedaży trafi nowa płyta Macieja Maleńczuka pod nieco kontrowersyjnym tytułem „Jazz For Idiots”. Materiał zwiastuje utwór „Tell Me That You Want Me”, do którego zrealizowany został również teledysk.

Utwór „Tell Me That You Want Me” opowiada historię mężczyzny mającego już kilka krzyżyków na karku, który pała miłością do młodszej od siebie kobiety. Robi więc wszystko, aby zostać docenionym, chociaż życiowe doświadczenie podpowiada mu, że taki związek nie ma szans powodzenia. – Pragnie więc, przynajmniej na koniec, usłyszeć, że jednak był komuś kiedyś potrzebny, że ten ktoś go potrzebował, szanował i kochał – mówi o utworze sam Maleńczuk.

Odwrotną sytuację przedstawia natomiast zrealizowany do piosenki teledysk. Jest to historia muzyka próbującego żyć z gry na saksofonie i zakochanej w nim pięknej kobiety z wyższych sfer, którą bohater mimo jej natarczywości ciągle odrzuca. Co z tego wynika? Obejrzyjcie wideo. (MAK/materiały prasowe)

Advertisements

About Mateusz "Axun" Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w jednym z liceów uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on 2016-03-08 by in Wideo and tagged , , , , , , .

Jestem na Zblogowani.pl!

zBLOGowani.pl
%d bloggers like this: