AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Konkurs dla debiutujących zespołów z Warszawy

Attention Please! przygotowało specjalny konkurs dla debiutujących zespołów, które będą mogły zagrać podczas Attention Please! Music Festival.

Pierwsza edycja konkursu towarzyszącemu imprezie Attention Please! Music Festival skierowana jest do grup z Warszawy oraz okolic. Pierwszy przystanek wydarzenia już 23 stycznia 2016 roku w Warszawie w Klubokawiarni Chłodna 25.

W ramach Attention Please! Music Festival w Warszawie zagrają: Zimowa oraz The Freuders. Supportować będzie ich warszawski zespół, który wyłoniony zostanie w specjalnym konkursie. Debiutujące, młode stołeczne zespoły mogą wysyłać zgłoszenia do dnia 8 stycznia. Najlepsze formacje zaprezentują się podczas koncertu finałowego, jaki odbędzie się 19 stycznia w Klubokawiarni Chłodna 25. Wtedy też wybrana zostanie jedna grupa, która w nagrodę wystąpi kilka dni później podczas Festiwalu. Szczegóły oraz regulamin konkursu dostępne są w internecie.

Attention Please! Music Festival to trasa koncertowa związana z artystami labelu muzycznego Attention Please!, czyli: Sambor, Zimowa, The Freuders, Mistah Lego oraz Bukowicz. Podczas koncertów w całej Polsce, nie zabraknie także niespodzianek, zaproszonych gości oraz debiutujących zespołów, których warto będzie posłuchać na żywo.

Pierwszy koncert pod szyldem Attention Please! Music Festival odbędzie się w sobotę, 23 stycznia w Klubokawiarni Chłodna 25 w Warszawie. Bilety na to wydarzenie są już dostępne w sprzedaży online. (MAK/materiały prasowe)

Attention Please! Music Festival
23 stycznia 2016 roku
Klubokawiarnia Chłodna 25 (ul. Chłodna 25, Warszawa)
Start: godzina 20:00
Bilety: 19 złotych (tzw. pierwsza pula; ilość ograniczona), 25 złotych (tzw. druga pula) dostępne są na bilety24.pl

Reklamy

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w jednym z liceów uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Informacja

This entry was posted on 2016-01-04 by in News and tagged , , , , , .
%d blogerów lubi to: