AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Posłuchaj: Ogla Matu „Hold On” (Spisek Jednego Remix)

Remiks utworu „Hold On” zapowiada składankę „10/10”, która ukaże się z okazji dziesięciolecia labelu SoFarUnknown.Records i blogu AxunArts.

Kończący się powoli rok to wyjątkowy czas dla blogu AxunArts, który w sierpniu świętował swoje dziesięciolecie istnienia. Ale o tym doskonale wiecie. W 2015 roku dekadę działalności związanej z muzyką celebrowało również wydawnictwo SoFarUnknown.Records. Z tej okazji 30 grudnia udostępniona zostanie składanka „10/10” zawierająca dziesięć remiksów na dziesięciolecie obu podmiotów. Na singiel promujący cały materiał wybrana została przeróbka utworu Olgi Matu „Hold On”, której dokonał Spisek Jednego. Premiera remiksu, którego posłuchać można korzystając z poniższego playera, odbyła się 27 grudnia w radiowej Czwórce – w audycji „Leniwe – serwuje Novika”.

Jesteście ciekawi jacy artyści zgodzili się udostępnić swoje utwory do zremiksowania oraz kto tego dokonał? Lista producentów dostępna jest na facebookowym profilu SoFarUnknown.Records. Oryginalni wykonawcy oraz tytuły piosenek niech pozostaną jeszcze tajemnicą. (MAK)

Reklamy

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w jednym z liceów uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: