AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Posłuchaj: Henry David’s Gun „Bottomless Lake”

W styczniu do sprzedaży trafi debiutancki albumu grupy Henry David’s Gun. Płytę zapowiada singiel „Bottomless Lake”, którego posłuchać można już dzisiaj.

Henry David to pseudonim artystyczny Wawrzyńca Dąbrowskiego (Letters From Silence, Frozen Lakes, Nocny SuperSam), który wraz z towarzyszącymi mu muzykami – Maciejem Rozwadowskim i Michałem Sepioło – powołał do życia twór z pogranicza gatunków singer/songwriter, indie-folk oraz folk-rock. Trio pozostaje wierne czemuś, co można określić jako analogowo-akustyczne podejście do muzyki. 25 stycznia 2016 roku nakładem wydawnictwa Borówka Music i między innymi pod patronatem AxunArts ukaże się debiutancki albumu grupy zatytułowany „Over The Fence… And Far Away”. Trzy dni temu w radiowej Trójce premierę miał singiel „Bottomless Lake” zapowiadający płytę. Teraz posłuchać można go także w sieci. (MAK/materiały prasowe)

Reklamy

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w jednym z liceów uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: