AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Wideo: Wojtek Klich „Nieroz śpiewany”

Wojtek Klich rozpoczął pracę nad nową płytą. W Internecie opublikowano właśnie wideo z instrumentalną wersją premierowego utworu.

Wojtek Klich wraca do bluesowych brzmień. Po płycie „Karolowe Pieśni”, na której razem z muzycznymi przyjaciółmi interpretował poezję Karola Wojtyły, tarnowski gitarzysta postanowił zarejestrować kolejny materiał. Z nowym zespołem, który oprócz Klicha współtworzą Kuba Dworak (gitara basowa) oraz Damian Niewiński (perkusja), artysta pracuje obecnie nad płytą utrzymaną w rockowo-bluesowych klimatach.

Do Internetu trafiło właśnie nagranie wideo zarejestrowane podczas jednej z prób. Instrumentalna wersja utworu „Nieroz śpiewanego” jest swego rodzaju luźną zapowiedzią całego materiału. Za realizację wideo odpowiadają Jacek i Jakub Gabikowie. Dźwięk nagrania dopieścił znany, pochodzący z Tarnowa producent Leszek Łuszcz. (MAK)

Reklamy

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w jednym z liceów uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Informacja

This entry was posted on 2015-09-29 by in Wideo and tagged , , , , , , , .
%d blogerów lubi to: