AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Gold Song #210: „Magic”

W pierwszym tygodniu kwietnia w Tarnowie odbędzie się koncert formacji Up To Date. To niewątpliwie jazzowe wydarzenie poprzedzam kolejnym odcinkiem cyklu Gold Song.

Zespół Up To Date był niegdyś bardzo dobrze rokującą formacją wykonująca muzykę jazz i fusion. W jej skład wchodzili tarnowscy muzycy oraz geniusz z Gorzowa Wielkopolskiego, dzisiaj jeden z najpopularniejszych krajowych jazzmanów – Adam Bałdych. Projekt niedawno postanowił wznowić swoją działalność, by ponownie zagrać przed publicznością. Reaktywowany Up To Date wystąpi w najbliższym czasie trzykrotnie – w tym w Piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury (szczegóły tutaj).

W ramach dzisiejszej odsłony cyklu Gold Song, jako swoistą rozgrzewkę przed występem proponuję sprawdzić nagranie prezentujące utwór „Magic” – kompozycja Ala MacDowella w wykonaniu zespołu Up To Date, który w lipcu ubiegłego roku „spotkał się” na krakowskiej scenie po dość długiej rozłące. (MAK)

Reklamy

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w jednym z liceów uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Informacja

This entry was posted on 2014-03-24 by in Posłuchaj and tagged , , , , , , , .
%d blogerów lubi to: