Wideo: Donatan & Cleo „My Słowianie”

W sieci pojawił się teledysk do pierwszego wspólnego singla Donatana i Cleo. Wideoklip zrealizowany do piosenki „My Słowianie” jest parodią ubiegłorocznego hitu „Nie lubimy robić”, który promował producencki album Donatana zatytułowany „Równonoc”.

- Wszystko, co chcę powiedzieć o tym kawałku, przekazane jest w pierwszych piętnastu sekundach – komentuje Donatan. – Choć z Cleo robimy płytę w innym klimacie, postanowiłem połączyć jej mocny wokal z tym, co kocham najbardziej, czyli naszym folkowym brzmieniem. Numer nagraliśmy dla żartu, na rozgrzewkę w studio, a on okazał się być zbyt dobry, żeby leżeć w szufladzie. Nie jest to nawiązanie do „Równonocy”, ani kontynuacja czy inspiracja. To parodia kawałka „Nie lubimy robić”, oczywiście jest tu tez głębia… ale czymże jest głębia w obliczu przaśnych Słowianek – kończy producent.

Teledysk do utworu „My Słowianie”, który został nakręcony dzięki uprzejmości urokliwego skansenu, jakim jest Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka, można obejrzeć poniżej. W ruchomym obrazku pojawia się także Luxuria, którą poznaliśmy dzięki klipom promującym „Równonoc”. (MAK/materiały prasowe)

About these ads

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s