AxunArts

o muzyce od 2005 roku

DJ MentalCut – Attention Mixtape (LIVE).

W sumie na początku zdziwiłem się nazwą – po co “live”, skoro to nie żadem set pochodzący z jakiejś imprezy? Nieważne w sumie, bo materiał jest dobry. Krótki, ale dobry. Robiony widać w myśl prawdy, iż liczy się jakość, a nie ilość. Ale ja zamiast o muzyce,
cały czas pieprzę coś nieistotnego.

Mix zaczyna kawałek Gwen Stefani “Hollaback Girl”, za którym za bardzo nie przepadam, ale cóż to już wybór dj’a. Mamy tu też ścieżki typu “A vs. B”, czyli zmixowane dwa kawałki w jednym numerze. Wyróżnia się właśnie The Clash vs. Usher – naprawdę dobrze połączone melodie. Końcówka przyśpiesza dzięki takim numerom jak Shy FX & T-Power “Feelings” i DJ Marky vs. Sunshine Anderson “Heard It All Before” (w remixie). The Cure vs. Snoop Dogg “Drop It Like It’s Hot”, które kończy całość też dobrze wpasowane jest w klimat.

Sięgając po ten mixtape miejcie na uwadze to, że żadna impreza od tej pory się bez niego nie obejdzie. Jak na swojej stronie napisał sam artysta: “Electro, Baile Funk, Elektronika, Breakbeat… Szalone!”.

Reklamy

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w dwóch szkołach (licealnej i podstawowej) uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Informacja

This entry was posted on 2007-06-23 by in News and tagged , , , , .
%d blogerów lubi to: