AxunArts

o muzyce od 2005 roku

Karlos – Rapoglobina.

Głupio się wystawia recenzje płycie, której autor jest ci znany (internetowo bo internetowo, ale zawsze to jakiś kontakt). Dodatkowo głupio, że z autorami dwóch beat’ów mam taki sam “problem”. Ale sentymenty na bok i do roboty.

Może najpierw minusy, a najlepsze zostawie na koniec. Słyszalny brak doświadczenia studyjnego (że się tak wyraże). Tempo, rytm i tzw. wbijanie się w sylaby – to trzy głowne zastrzeżenia. Do tego dochodzi jeszcze dykcja – ale to przyjdzie z czasem i z kolejnymi kawałkami będzie lepiej. Beat’y – może lepiej byłoby, gdybywszytkie były od jednego autora… ale i tak jest dobrze. Mamy w Polsce wielu młodych i zdolnych ludzi, a projekty tego typu to dla nich szansa. Dla mnie wybija się “To nie film” – chyba najlepszy z całej epki. Rap tu też jest jakby lepszy.

Na plus – oryginalność. Nie ma tu kserowania innych styli, kopiowania linijek. Świerzość – drugi plus. Przemyślane teksty – plus trzeci.

Mam nadzieję, że te wytknięcia nie doprowadzą do tego, że Karlos nie poświęci mi negatywnej linijki w swoim najnowszym kawałku, ale spowodują jeszcze większą chęć do pracy nad sobą.

Reasumując – “Rapoglobina” to solidna produkcja, będąca dobrym fundamentem do daleszego rozwoju. Trzymam kciuki Karol!

Reklamy

About Mateusz Kołodziej

Nie pretenduję do miana muzycznej wyroczni. Słucham muzyki w ilościach (prawie) hurtowych, a później dzielę się swoimi spostrzeżeniami. Nie roszczę sobie prawa do niepodważalnego zdania, więc szanuję, jeśli masz inne. Pochodzę z Tarnowa, gdzie w dwóch szkołach (licealnej i podstawowej) uczę języka polskiego. Ponadto interesuję się koszykówką i żużlem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Informacja

This entry was posted on 2006-12-08 by in News and tagged , , , , , , .
%d blogerów lubi to: